Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Brilagi - LED stmievateľné svietidlo TRIVARO LED/85W/230V 3000-6000K 20x60 cm + diaľkové ovládanie
História cien
- 29. 5. 2026 - 100,9 €
- 16. 1. 2026 - 100,9 €
- 7. 11. 2025 - 108,9 €
Popis produktu
LED dizajnové stropné svietidlo. Stmievanie a nastavenie farebnej teploty. Farebná teplota: 3000-6000K. Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia. Farbu svetla je možné nastaviť aj pomocou bežného nástenného vypínača.
Parametre
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Zapínanie | Diaľkovo ovládané |
| Napájacie napätie | 230V |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Počet svetiel | Samostatné |
| Farba | Biela |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 85 W |
| Teplota chromatickosti | 3000-6000 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový svetelný tok | 2095 lm |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Funkcie | Diaľkové ovládanie/LED technológia/Stmievateľné diaľkovým ovládačom |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 145 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 85 W |
| Tvar | Oválny |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Farba svetla | Teplá biela/Denná biela/Studená biela |
| Celkový príkon svietidla | 85 W |
| Series | TRIVARO Brilagi |
| Výrobca | Brilagi |
Odporúčame
Moderné stropné svietidlo čierne pre koľajnicový systém 1-fázové 5W 400 lm 2700-4000K - Iconic Tsiri
LED, kovové, v modernom štýle
Skladom
Dizajnové stropné svietidlo čierne s dymovým sklom 3-svetlo - Uvas
LED, sklenené, kovové
Skladom
Moderné stropné svietidlo sivohnedé s bielou farbou 25 cm IP44 - Walden
LED, kovové, v modernom štýle
Skladom
Japonské stropné svietidlo biele s látkovým tienidlom - Bida
V modernom štýle, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Skladom
Moderné zabudované bodové svetlo tmavá bronz GU10 50 mm - Chels
LED, kovové, v modernom štýle
Skladom
Moderné stropné svietidlo čierne 45 cm 3-svetlo - Drum Trio
LED, kovové, plastové
Skladom
Art Deco stropné svietidlo čierne s dymovým sklom 2-svetlá - Vidro
LED, sklenené, kovové
Skladom
Moderné stropné svietidlo čierne 2-svetlá nastaviteľné obdĺžnikové - Jeana
LED, kovové, v modernom štýle
Skladom
Japandi stropné svietidlo hnedé 3-svetlá - Multi Bida
Drevené, kovové, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Moderné stropné svietidlo čierne 50cm 3-svetlé - Drum Duo
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Retro stropné svietidlo biele - Lina
Kovové, zapínané vypínačom, v retro štýle
Skladom
Orientálne stropné svietidlo bambus - Amira
LED, kovové, zapínané vypínačom
Skladom
Japandi stropné svietidlo béžové 3-svetlá - Multi Bida
LED, kovové, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Japandi stropné svietidlo krémové s ľanovým tienidlom - Aisha
Papierové, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Skladom
Orientálne stropné svietidlo ratan 30 cm - Tromma
Drevené, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomModerný 1-fázový koľajnicový reflektor tmavý bronz - Iconic Jeana
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Art Deco stropné svietidlo mosadz s jantárovým sklom - Busa
Sklenené, kovové, zapínané vypínačom
Skladom
Moderné stropné svietidlo zlaté 41 cm IP44 - Yuma
Sklenené, kovové, v modernom štýle
Skladom
Stropné svietidlo v štýle Art Deco zlaté so sklom - Ayesha
Sklenené, kovové, v modernom štýle
Skladom
Dizajnové stropné svietidlo mosadzné s dúhovým sklom 6 svetiel - Uvas
Sklenené, kovové, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Japandi stropné svietidlo biele 3-svetlá - Multi Bida
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Stropný ventilátor čierny 55 cm vrátane LED stmievateľný s diaľkovým ovládaním - Mandy
LED, kovové, plastové
SkladomDoprava zadarmo
Stropné svietidlo v štýle Art Deco čierne s dymovým sklom - Busa
Sklenené, zapínané vypínačom, v retro štýle
Skladom
Japandi stropné svietidlo tmavé drevo s nastaviteľnými bodmi 3-svetlá IP44 - Ducha
Drevené, kovové, v modernom štýle
Skladom
Art Deco stropné svietidlo mosadz s jantárovým sklom - Laura
Sklenené, kovové, v modernom štýle
Skladom
Moderné stropné svietidlo čierne 60 cm vrátane LED s 3-stupňovým stmievaním - Morning
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Rustikálne stropné svietidlo hrdzavo hnedé 26,5 IP44 - Bri
Kovové, v rustikálnom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Moderné stropné svietidlo oceľ vrátane LED a stmievača - Rondas
LED, kovové, v modernom štýle
Skladom
Dizajnové stropné svietidlo béžové - Bida
Papierové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
SkladomNajlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

Aigostar - LED zrkadlové osvetlenie do kúpeľne LED/12W/230V 4000K 60 cm IP44 čierne
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierna+DO
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
SADA 6x LED Žiarovka Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Sada 6x LED žiaroviek Philips GU10/4,6W/230V 4000K
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sollux SL.0469 - Luster na lanku PASTELO 1 1xG9/8W/230V čierna
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stolná lampa BANK OFFICE 1xE27/60W/230V mosadz/zelená
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED RGBW Stmievateľná detská lampa LED/1W/5V USB 1200 mAh kapybara
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED kúpeľňové osvetlenie zrkadla LED/8W/230V 4000K 40 cm IP44 čierna
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stropné svietidlo POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K pr. 30 cm biela
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED kúpeľňové zrkadlo CUNEO LED/19W/230V pr. 60 cm IP44 CRI 90 stmievateľné + CCT
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Kúpeľňové svietidlo ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm biela IP54
Stropné, s krytím IP44 a vyšším, výška
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED solárna dekoračná reťaz BUBBLE 50xLED/8 funkcií 7m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, plastové, solárne
Skladom
Brilagi - LED Kúpeľňové svietidlo ULTRA SLIM LED/18W/230V pr. 30 cm biela IP54
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED osvetlenie zrkadla do kúpeľne VESTRA LED/12W/230V 60 cm IP44 chróm
Nástenné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo


































































