









Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
LED nástenné bodové svietidlo s USB portom.Rýchle nabíjanie USB/PD (max. 20 W). Otáčanie o 350° a vodorovné nastavenie o 90°. Pevné a odolné telo z hliníka a polykarbonátu (hliník + PC). USB výstup: DC 5V / 3A, 9V / 2A, 12V / 1,5A. PD (Power Delivery).USB výstup: DC 5V / 3A, 9V / 2,25A, 12V / 1,5A. 2v1 riešenie - bodové čítacie svetlo a nástenné podsvietenie. Dva nezávislé vypínače pre ovládanie čítacieho svetla a zadného podsvietenia.
| Hlavný materiál | Kov, Plast |
|---|---|
| Zapínanie | Vypínač |
| Štýl | Moderný |
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Napájacie napätie | 230V |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Farba svetla | Teplé biele |
| Farba | Čierna |
| Typ | Nástenné bodové svietidlo |
| Miesto | Obývačka/Spálňa |
| Funkcie | LED technológia/Vypínač na tele svietidla |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 8 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 8 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 60 W |
| Teplota chromatickosti | 3000 K |
| Celkový svetelný tok | 830 lm |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Uhol vyžarovania | 40 ° |
| Priemerná životnosť zdroja | 20000 h |
| Počet spínacích cyklov | 15000 ON/OFF |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Celkový príkon svietidla | 8 W |
| Series | BEDSIDE V-Tac, HEAD V-Tac |
| Výrobca | V-Tac |

Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v industriálnom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, plastové
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, sklenené
Skladom
Zapínané vypínačom, v rustikálnom štýle, drevené
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, v škandinávskom štýle, do spálne a obývačky
Skladom
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, reflektorová, s päticou GU10
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
LED, na písací stôl, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Sklenený, kovový, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
So stmievačom, sklenená, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo