






Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Dizajn 3 v 1 – LED stolová lampa, predlžovacia zásuvka (3× 230 V - typ F) a USB nabíjačka (2× USB-C, 1× USB-A porty) v jednom kompaktnom zariadení. Jednoduché zapínanie priamo na podstavci lampy, moderný dizajn bez rušivých prvkov. Integrovaný držiak na telefón – vysúvací stojan pre pohodlné sledovanie displeja počas práce alebo nabíjania. Možnosť nastavenia farebnej teploty svetla: 3000/4000/6500K.Vďaka funkcii RGB máte na výber z 16 miliónov farieb.
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Zapínanie | Vypínač |
| Hlavný materiál | Plast |
| Stmievač | Ano |
| Farba svetla | Teplé biele, Denné biele, Studené biele |
| Farba | Biela |
| Celkový príkon svietidla | 4,6 W |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 4,6 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 25000 h |
| Teplota chromatickosti | 4000/6500/3000 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový svetelný tok | 450 lm |
| Typ | Stolná lampa |
| Funkcie | RGB/Vypínač na tele svietidla/LED technológia |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 30 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 4,6 W |
| Uhol vyžarovania | 120 ° |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Spôsob zapojenia | Do zásuvky |
| Series | TABLE LAMP Aigostar |
| Výrobca | Aigostar B.V. |

LED, so stmievačom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, na písací stôl, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
Skladom
LED, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
Skladom
V modernom štýle, zapínaná vypínačom, v škandinávskom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, v modernom štýle
Skladom
LED, na písací stôl, zapínaná vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, na písací stôl, so stmievačom
Skladom
LED, na písací stôl, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínaná vypínačom, so štipcom
SkladomDoprava zadarmo

LED, so stmievačom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Zapínaná vypínačom, na nočný stolík
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapínaná vypínačom, na nočný stolík
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
So stmievačom, zapínaná vypínačom, kovová
Skladom
So stmievačom, zapínaná vypínačom, v retro štýle
Skladom
LED, so stmievačom, v modernom štýle
Skladom
LED, so stmievačom, v modernom štýle
Skladom
LED, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom, sklenená, japandi
Skladom
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, na písací stôl, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, v modernom štýle
Skladom
LED, zapínaná vypínačom
Skladom
Zapínaná vypínačom, na nočný stolík
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom, na nočný stolík
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom, v retro štýle, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
Skladom
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, plastové, solárne
Skladom