







Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Solárna pouličná lampa s LED technológiou. Vhodná pre miesta bez prístupu k elektrine. Ideálna na osvetlenie záhrad, vjazdov do garáží, altánkov, ulíc aj chodníkov. Počas dňa sa batéria nabíja slnečným svetlom pomocou solárneho panelu. Jednoduché ovládanie diaľkovým ovládačom (súčasť balenia). Lampa sa po zotmení pri detekcii pohybu automaticky zapne. Svetlo ponúka možnosť stmievania jasu, ON/OFF, časovač, 2 režimy osvetlenia. Dosah diaľkového ovládania: 8 - 10 m. Prevádzková teplota: -20 až +60 °C. Nabíjateľná batéria: LiFePO4 5000 mAh 3,2 V (súčasť balenia). Výdrž batérie: 12 - 15 h. Doba nabíjania na priamom slnku: 4 - 6 h. Súčasťou svietidla je zabudovaný úsporný LED zdroj.
| Solárne | Ano |
|---|---|
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 6 W |
| Teplota chromatickosti | 6000 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 3 |
| Stupeň krytia (ip) | IP65 |
| Celkový svetelný tok | 800 lm |
| Typ | Pouličné osvetlenie/Solárne nástenné svietidlo |
| Funkcie | Vypínač na tele svietidla/Diaľkové ovládanie/LED technológia |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 60 W |
| Napätie | 3,2 V |
| Max. príkon zdroja | 6 W |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Uhol vyžarovania | 120 ° |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Záhrada a cesty/Pergola |
| Kapacita | 5000 mAh |
| Výdrž batérie | 15 h |
| Farba svetla | Studená biela |
| Celkový príkon svietidla | 6 W |
| Series | STREETLIGHT V-Tac |
| Výrobca | V-Tac |

Solárne, stojanové, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Solárne, nástenné, so senzorom pohybu
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Solárne, so senzorom pohybu
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Stropné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Do zeme, s napätím 230V, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Do zeme, s napätím 230V, kovové
Skladom
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
Skladom
Stropné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Do zeme, s napätím 230V, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Stojanové, s napätím 230V, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Do zeme, s napätím 230V, kovové
Skladom
Závesné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Do zeme, s napätím 230V, kovové
Skladom
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Solárne, závesné, so senzorom pohybu
Na odoslanie o 2 dni
Stropné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
Skladom
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
Skladom
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
Skladom
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Solárne, do zeme, so senzorom pohybu
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Do zeme, s napätím 230V, kovové
SkladomDoprava zadarmo
S napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, bronzové, s napätím 230V
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Do zeme, chrómové, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Do zeme, chrómové, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
LED, reflektorová, s päticou GU10
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, na písací stôl, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, plastové, solárne
Skladom
Sklenený, kovový, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším, šírka
Skladom
Stropné, s krytím IP44 a vyšším, šírka
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo