










Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
LED vonkajšie nástenné svietidlo s PIR senzorom pohybu. Nastavenie súmraku 10–2000 lx. Dosah senzora 6 m. Doba svietenia 5 s – 5 min. Uhol snímania 120°.
| Typ | Nástenné |
|---|---|
| Senzor pohybu | Ano |
| Napájacie napätie | 230V |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 9 W |
| Teplota chromatickosti | 4000 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP44 |
| Celkový svetelný tok | 730 lm |
| Funkcie | LED technológia/So senzorom |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 50 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 9 W |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Záhrada a cesty/Pergola |
| Farba svetla | Denná biela |
| Celkový príkon svietidla | 9 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 30000 h |
| Uhol vyžarovania | 120 ° |
| Series | ARCELO Brilagi |
| Výrobca | Brilagi |

Stojanové
Skladom
Nástenné
Skladom


Závesné, plastové
Skladom
Do zeme, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Do zeme, stojanové, kovové
Skladom
Plastové
Skladom
Stojanové
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Nástenné, kovové
Skladom
Stojanové
Skladom
Nástenné, nad schodisko, kovové
Skladom
Nástenné, plastové
Skladom
Nástenné, so senzorom pohybu
Skladom
Do zeme, kovové
Skladom
Solárne, so senzorom pohybu
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nástenné
Skladom
Stojanové
Skladom
Solárne, so senzorom pohybu
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nástenné, kovové
Skladom
Nástenné
Skladom
Nástenné
Skladom


Do zeme, kovové, plastové
Skladom

Nástenné, s napätím 230V, kovové
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Závesné
Skladom
Nástenné, s napätím 230V
Skladom
Do zeme
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo

LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo