









Najlepšia cena za posledných 30 dní: 70,9 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
LED vonkajšia lampa s PIR snímačom pohybu. Nastavenie súmraku 10–2000 lx. Dosah snímača 6 m. Doba svietenia 5 s – 5 min. Uhol snímania 120°.
| Typ | Stojanové |
|---|---|
| Senzor pohybu | Ano |
| Napájacie napätie | 230V |
| Farba | Sivá |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 9 W |
| Teplota chromatickosti | 4000 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP54 |
| Celkový svetelný tok | 560 lm |
| Funkcie | LED technológia/So senzorom/Senzor súmraku |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 40 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 9 W |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Záhrada a cesty |
| Farba svetla | Denná biela |
| Celkový príkon svietidla | 9 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 30000 h |
| Uhol vyžarovania | 110 ° |
| Series | ARCELO Brilagi |
| Výrobca | Brilagi |

S napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo

Kovové
Skladom
Stojanové
Skladom
Stojanové
Skladom
Stojanové
Skladom
Solárne, so senzorom pohybu
SkladomDoprava zadarmo
Stojanové, kovové
Skladom
S napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Solárne, do zeme, plastové
Na odoslanie o 3 dni

Stojanové
Skladom
Stojanové, kovové
Skladom
Nástenné
Skladom
S napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo


Stojanové
Skladom
Stojanové
Skladom
Solárne
Skladom
Stojanové, bronzové, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Do zeme, stojanové, kovové
Skladom
Do zeme, stojanové, kovové
Skladom
Do zeme, stojanové, kovové
Skladom
Nástenné
Skladom

Solárne
Skladom
Kovové, plastové
Na odoslanie o 3 dni
S napätím 12V
Skladom
Solárne
SkladomDoprava zadarmo
Plastové
SkladomDoprava zadarmo
Stojanové, s napätím 230V, kovové
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo

LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Solárne, nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo