









Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Elegantná moderná stojaca lampa v tvare špirály s dvoma oválnymi slučkami. Nastaviteľná teplota svetla – výber medzi 2700/4000/6500K. Funkcia pamäti – po vypnutí si lampa pamätá posledné nastavenie.
| Hlavný materiál | Kov |
|---|---|
| Štýl | Moderný |
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Zapínanie | Vypínač |
| Napájacie napätie | 230V |
| Farba svetla | Teplé biele, Denné biele, Studené biele |
| Farba | Biela |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 39 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 20000 h |
| Teplota chromatickosti | 4000/2700/6500 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový svetelný tok | 1890 lm |
| Typ | Stojacia lampa |
| Funkcie | LED technológia/Vypínač na kábli |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 130 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 39 W |
| Počet spínacích cyklov | 10000 ON/OFF |
| Uhol vyžarovania | 120 ° |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Spôsob zapojenia | Do zásuvky |
| Typ zástrčky | C |
| Celkový príkon svietidla | 39 W |
| Series | SPIRA Globo |
| Výrobca | Globo |

V modernom štýle, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
So stmievačom, sklenená, kovová
SkladomDoprava zadarmo
Drevená, so stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
So stmievačom, zapínaná vypínačom, v retro štýle
Skladom
Drevená, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, kovová
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, v modernom štýle
Skladom
Kovová, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
Skladom
Drevená, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
Skladom
LED, drevená, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
So stmievačom, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, v modernom štýle
Skladom
So stmievačom, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
So stmievačom, kovová, v modernom štýle
Skladom
Sklenená, zapínaná vypínačom
Skladom
So stmievačom, zapínaná vypínačom, v retro štýle
Skladom
V modernom štýle, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
So stmievačom, kovová, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom, v škandinávskom štýle, priemer
SkladomDoprava zadarmo
Sklenená, kovová, zapínaná vypínačom
Skladom
LED, kovová, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, kovová
Skladom
Drevená, kovová, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Sklenená, zapínaná vypínačom, v retro štýle
Skladom
So stmievačom, sklenená, kovová
SkladomDoprava zadarmo
So stmievačom, sklenená, kovová
SkladomDoprava zadarmo
So stmievačom, kovová, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, drevená, so stmievačom
Skladom
LED, so stmievačom, kovová
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
⌀ 80 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo