


Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Produkt priamo od výrobcu Polux máme skladom za cenu 26.90 € a so zárukou na 3 roky.
| Typ | Nástenné |
|---|---|
| Napájacie napätie | 230V |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 12 W |
| Teplota chromatickosti | 4000 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Stupeň krytia (ip) | IP44 |
| Celkový svetelný tok | 1600 lm |
| Funkcie | LED technológia |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 115 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 12 W |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Záhrada a cesty/Pergola |
| Farba svetla | Denná biela |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Celkový príkon svietidla | 12 W |
| Series | FLAME Polux, GILBERT Polux, MORGAN Polux, MAXWELL Polux, KANSAS Polux, KOBE Polux, OSAKA Polux, CHICAGO Polux, MITO Polux, AMY Polux, TESA Polux, TOKIO Polux |
| Výrobca | Polux |


Solárne, stojanové, kovové
Skladom
Do zeme, s napätím 230V, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, kovové
Skladom
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Stropné, s napätím 230V, šírka
SkladomDoprava zadarmo
Do zeme
Skladom
Nástenné, kovové
Skladom

Nástenné, so senzorom pohybu
Skladom
Nástenné
Skladom
S napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Stojanové
Skladom
S napätím 12V
Skladom
S napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Solárne, plastové, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Nástenné, so senzorom pohybu
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Solárne
SkladomDoprava zadarmo

Nástenné, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Solárne, nástenné, so senzorom pohybu
SkladomDoprava zadarmo

Do zeme
Skladom
Solárne, stojanové, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Stojanové, kovové
Skladom
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
⌀ 80 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo

S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo