Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Brilagi - LED Nástenná lampa LUCERA LED/3W/230V hnedá
História cien
- 27. 5. 2026 - 33,9 €
- 16. 1. 2026 - 33,9 €
- 7. 11. 2025 - 37,9 €
Popis produktu
Produkt priamo od výrobcu Brilagi máme skladom za cenu 33.90 € a so zárukou na 3 roky.
Parametre
| Hlavný materiál | Kov |
|---|---|
| Zapínanie | Vypínač |
| Štýl | Moderný |
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Napájacie napätie | 230V |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Farba svetla | Teplé biele |
| Farba | Hnedá |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 3 W |
| Teplota chromatickosti | 3000 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový svetelný tok | 300 lm |
| Typ | Nástenná lampa |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 20 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 3 W |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Spôsob zapojenia | Priame zapojenie |
| Celkový príkon svietidla | 3 W |
| Funkcie | LED technológia |
| Series | LED WALL LAMPS Brilagi |
| Výrobca | Brilagi |
Odporúčame

Moderné nástenné svietidlo čierne 100 cm vrátane LED - Clockwise
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
Moderná nástenná lampa béžová G9 štvorcová - Sola
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, do spálne a obývačky
Skladom
Moderná nástenná lampa čierna okrúhla 2-svetlá - Sandy
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Japandi nástenné svietidlo oranžové s čiernou farbou a lanom IP44 - Jayla
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, japandi
Skladom
Dizajnové stropné svietidlo čierne 30 cm - Johanna
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Sada 2 moderných nástenných svietidiel bielych - Otan
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Moderná nástenná lampa čierna vrátane LED IP54 štvorcová - Evi
LED, sklenené, kovové
Skladom
Japandi nástenná lampa béžová s lanom IP44 - Jayla
Zapínané vypínačom, kovové, v škandinávskom štýle
Skladom
Moderná nástenná lampa čierna okrúhla - Edwin
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Moderné nástenné svietidlo hrdzavo hnedé 22 cm vrátane LED IP65 - Hannah
Zapínané vypínačom, LED, sklenené
Skladom
Moderná nástenná lampa zlatá okrúhla 2-svetlá - Sandy
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Retro stropné svietidlo bronzové s béžovým sklom - Jina
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Skladom
Japandi stropné svietidlo biele 37 cm - Plu Asyesha
Zapínané vypínačom, v škandinávskom štýle, do spálne a obývačky
Skladom
Hotelová elegantná nástenná lampa tmavý bronz s jantárovým sklom - Stavelot
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Skladom
Moderné bronzové nástenné svietidlo s portom USB-C - Gosna
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, do spálne a obývačky
Skladom
Moderná nástenná lampa čierna s nastaviteľným USB - Croft
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Nástenná lampa čierna 2-svetlo IP44 so senzorom súmraku - Baleno II
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Skladom
Nástenná lampa mosadz 41,5 cm vrátane LED IP44 - Jerre
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
Dizajnové nástenné svietidlo čierne s opálovým sklom IP44 - Michele
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Skladom
Rustikálna nástenná lampa orechové drevo - Transfer
Zapínané vypínačom, v rustikálnom štýle, drevené
Skladom
Moderné stropné svietidlo biele 25 cm IP44 - Walden
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Art Deco nástenná lampa zlatá so sklom - Ayesha
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Skladom
Moderná nástenná lampa čierna štvorcová 2-svetlo - Sandy
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Retro stropné svietidlo bronzové so zeleným sklom - Jina
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Skladom
Moderné nástenné svietidlo čierne 31 cm IP44 - Yuma
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Skladom
Moderné stropné svietidlo čierne s bielou 35 cm IP44 - Walden
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Sada 2 moderných nástenných svietidiel čiernych štvorcových 2-žiarovkových - Sandy
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Japandi stropné svietidlo béžové - Wabi
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
Dizajnové nástenné svietidlo čierne so svetlozeleným sklom IP44 - Michele
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Skladom
Sada 2 moderných nástenných svietidiel čiernych - Otan
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
SkladomNajlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

Aigostar - LED zrkadlové osvetlenie do kúpeľne LED/12W/230V 4000K 60 cm IP44 čierne
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
SADA 6x LED Žiarovka Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierna+DO
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Sada 6x LED žiaroviek Philips GU10/4,6W/230V 4000K
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sollux SL.0469 - Luster na lanku PASTELO 1 1xG9/8W/230V čierna
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stolná lampa BANK OFFICE 1xE27/60W/230V mosadz/zelená
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED RGBW Stmievateľná detská lampa LED/1W/5V USB 1200 mAh kapybara
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stropné svietidlo POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K pr. 30 cm biela
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED kúpeľňové zrkadlo CUNEO LED/19W/230V pr. 60 cm IP44 CRI 90 stmievateľné + CCT
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stmievateľné vyhrievané zrkadlo s podsvietením CLARA ECO LED/12W/230V pr. 60 cm IP44
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Kúpeľňové svietidlo ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm čierna IP54
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED kúpeľňové zrkadlo CUNEO LED/25W/230V priemer 80 cm IP44 CRI 90 stmievateľné + CCT
⌀ 80 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stropné svietidlo CLARE 2xE27/24W/230V pr. 30 cm biela
LED, sklenené, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stropné svietidlo POOL LED/60W/230V 3000/4000/6000K 50 cm biela
LED, s diaľkovým ovládaním, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo


































































