


Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Produkt priamo od výrobcu Panlux máme skladom za cenu 62.90 € a so zárukou na 3 roky.
| Typ | Stojanové |
|---|---|
| Napájacie napätie | 230V |
| Hlavný materiál | Kov |
| Farba | Sivá |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Záhrada a cesty/Pergola |
| Funkcie | LED technológia |
| Stupeň krytia (ip) | IP54 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 6 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 6 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 35 W |
| Teplota chromatickosti | 3000 K |
| Celkový svetelný tok | 480 lm |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Uhol vyžarovania | 360 ° |
| Priemerná životnosť zdroja | 30000 h |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Celkový príkon svietidla | 6 W |
| Series | ORNELA Panlux |
| Výrobca | Panlux |

So senzorom pohybu, stojanové, s napätím 230V
Skladom
Solárne
Skladom
Solárne
Skladom
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
Skladom
Stojanové, s napätím 230V, kovové
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
So senzorom pohybu, stojanové, s napätím 230V
Skladom
Stojanové
Skladom
Stojanové, s napätím 230V, kovové
Skladom
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Stojanové, s napätím 230V, kovové
Skladom
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
S napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Do zeme, stojanové, s napätím 230V
Skladom
Do zeme, stojanové, s napätím 230V
Skladom
Solárne, so senzorom pohybu, stojanové
Skladom
Stojanové, s napätím 230V, kovové
Skladom
Stojanové, s napätím 230V, kovové
Skladom
So senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Stojanové
Skladom
Stojanové, s napätím 230V, kovové
Skladom
Nástenné, chrómové, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Stojanové, s napätím 230V, kovové
Skladom
Stojanové, s napätím 230V, kovové
Skladom
Stojanové, s napätím 230V, plastové
Skladom
Nástenné, s napätím 230V, nad schodisko
Skladom
Stojanové, s napätím 230V, kovové
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stojanové, s napätím 230V, kovové
Skladom
Stojanové, s napätím 230V, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Stojanové, s napätím 230V, kovové
Skladom
Stojanové, s napätím 230V, kovové
Skladom
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
⌀ 80 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
So stmievačom, sklenená, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo