



Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Nastaviteľná hlava pre flexibilné nasmerovanie svetla. Dĺžka napájacieho kábla 1,6 m. Svietidlo má zabudovaný stmievateľ, preto odporúčame použiť stmievateľné žiarovky. Ideálne ako čítacie svetlo, bodové osvetlenie alebo doplnok k hlavnému svetlu.
| Zapínanie | Vypínač |
|---|---|
| Napájacie napätie | 230V |
| Farba | Béžová |
| Pätica | GU10 |
| Žiarovky súčasťou balenia | NIE |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Typ | Nástenné bodové svietidlo |
| Funkcie | Vypínač na tele svietidla/Stmievateľné so stmievačom |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 7 W |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Series | CORRECT ByRydens, LIGHTS ByRydens |
| Výrobca | ByRydens |

Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, LED, do spálne a obývačky
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, plastové, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, kovové, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapínané vypínačom, sklenené, krištáľové
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, v škandinávskom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED
Skladom
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapínané vypínačom, drevené
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, sklenené, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, sklenené
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, plastové, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, drevené
Skladom
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, do spálne a obývačky
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, v rustikálnom štýle, drevené
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom

LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Solárne, nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo