





Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Produkt priamo od výrobcu ONLI máme skladom za cenu 125.90 € a so zárukou na 3 roky.
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Zapínanie | Vypínač |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Tvar | Okrúhle |
| Funkcie | LED technológia |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 30 W |
| Teplota chromatickosti | 4000 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový svetelný tok | 2600 lm |
| Typ | Luster na lanku |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 180 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 30 W |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Kuchyňa/Spálňa/Obývačka |
| Typ zavesenia | Na lanku |
| Farba svetla | Denná biela |
| Celkový príkon svietidla | 30 W |
| Series | DAFNE Onli |
| Výrobca | ONLI |

LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, kovový
Skladom
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovový, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, kovový, zapínaný vypínačom
Skladom
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, zapínaný vypínačom, v industriálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmoDo kuchyne, LED, kovový
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovový, sklenený
Skladom
Kovový, zapínaný vypínačom, v industriálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Drevený, LED, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Drevený, papierový, zapínaný vypínačom
Skladom
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, drevený, LED
Skladom
Drevený, papierový, zapínaný vypínačom
Skladom
Kovový, sklenený, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, so stmievačom
Skladom
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, kovový, sklenený
Skladom
Do kuchyne, LED, kovový
Skladom
LED, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, zapínaný vypínačom, so stmievačom
Skladom
Krištáľový, LED, kovový
Dostupné v 6 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, plastové, solárne
Skladom
Sklenený, kovový, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovové, plastové
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším, výška
SkladomDoprava zadarmo