


Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Táto osvetľovacia guľa s kameňovým vzhľadom je ideálna do skaliek či do okolí kríkov v záhrade.Dĺžka hrotu: 16 cm.Žiarovka nie je súčasťou balenia.
| Napájacie napätie | 230V |
|---|---|
| Typ | Vonkajšia lampa |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Záhrada a cesty |
| Stupeň krytia (ip) | IP44 |
| Pätica | E27 |
| Max. príkon zdroja | 60 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | NIE |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Spôsob zapojenia | Do zásuvky |
| Typ zástrčky | E |
| Series | STONO Kanlux, GLOBO Milagro |
| Výrobca | BOWI |


Plastové
Skladom
Stojanové
Skladom
Nástenné, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo

Stojanové
SkladomDoprava zadarmo
Solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Stojanové, s napätím 230V, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Stojanové
Skladom
Nástenné, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo

Nástenné, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stojanové, kovové
Skladom
Stojanové
Skladom
Nástenné, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Solárne, s napätím 12V
Skladom
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Solárne
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné
Skladom
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
S napätím 230V, kovové
Skladom
Nástenné, s napätím 230V, kovové
Skladom
Kovové
Na odoslanie o 3 dni
Nástenné, kovové
Skladom
Stojanové
Skladom
S napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné
Skladom
Nástenné, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
So senzorom pohybu
Na odoslanie o 2 dni
Nástenné, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, plastové
Na odoslanie o 3 dni
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom

LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Solárne, nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo