










Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
LED moderné stropné svietidlo.Vhodné na osvetlenie obývacej izby aj spálne.Stmievanie v 3 úrovniach pomocou bežného nástenného vypínača.Teplota chromatickosti: 3000 K.Svietidlo obsahuje zabudovaný úsporný LED zdroj.
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Štýl | Moderný |
| Zapínanie | Vypínač |
| Napájacie napätie | 230V |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Počet svetiel | Samostatné |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 48 W |
| Teplota chromatickosti | 3000 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový svetelný tok | 6600 lm |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Funkcie | LED technológia/Stmievateľné krokovo |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 460 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 48 W |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Celkový príkon svietidla | 48 W |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Dekor dreva | Gumovník |
| Series | CHAUMONT Brilliant |
| Výrobca | Brilliant |

LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
LED, kovové, zapínané vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, zapínané vypínačom, okrúhle
Skladom
Drevené, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, drevené, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
LED, zapínané vypínačom, okrúhle
Skladom
LED, drevené, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
Zapínané vypínačom, do spálne a obývačky, s 1 svetlom
Skladom
LED, kovové, zapínané vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Drevené, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
LED, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
Drevené, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
V modernom štýle, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
Drevené, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, drevené, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo

Zapínané vypínačom, do spálne a obývačky, s 1 svetlom
Skladom
Do kuchyne, zapínané vypínačom, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo

LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Solárne, nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo