






Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Zlepšite si život s inteligentnými produktmi AIGOSTAR. Úspora energie a ohľaduplnosť k životnému prostrediu, efektívne zlepšenie kvality života a splnenie rôznych potrieb zákazníkov, ktoré si každý spotrebiteľ môže vychutnať vďaka inteligentnému osvetleniu. Využitie vysoko účinného LED svetelného zdroja, výborné podanie farieb, vysoká svietivosť, úspora elektrickej energie a šetrnosť k prírode. Možnosť regulácie jasu a farby svetla od teplej až po studenú bielu. Prepnite medzi farebným (RGB) a bielym svetlom. Ovládanie pomocou diaľkového ovládača alebo aplikácie AigoSmart (pre iOS aj Android). Inteligentný mobilný telefón spárujete cez Bluetooth. Kompatibilné s Amazon Alexa a Google Assistant. Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia.
| Zapínanie | Diaľkovo ovládané |
|---|---|
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Napájacie napätie | 230V |
| Smart | Ano |
| Farba svetla | Studené biele |
| Farba | Biela |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 94 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 12 W |
| Počet spínacích cyklov | 15000 ON/OFF |
| Funkcie | Diaľkové ovládanie/RGB/LED technológia |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 12 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 30000 h |
| Teplota chromatickosti | 2700-6500 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový svetelný tok | 1400 lm |
| Typ | Nástenné svietidlo |
| Tvar | Guľatý |
| Uhol vyžarovania | 120 ° |
| Celkový príkon svietidla | 12 W |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Series | WALL LIGHT Aigostar, SMART LIGHT Aigostar |
| Výrobca | Aigostar B.V. |

Zapínané vypínačom, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, do spálne a obývačky
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
Skladom
Kovové, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, v rustikálnom štýle, drevené
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Na odoslanie o 3 dni
S diaľkovým ovládaním, do spálne a obývačky, do zásuvky
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, do spálne a obývačky
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, do spálne a obývačky
Skladom
Zapínané vypínačom, v rustikálnom štýle, drevené
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, do spálne a obývačky
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, do spálne a obývačky
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, kovové, v škandinávskom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo

Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
Skladom
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom