
Moderné bodové svetlo zakrivené čierne 4-svetlo - Jeany
V modernom štýle, povrchová, kovová
SkladomDostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Moderné stropné bodové svietidlo METIS.Biele geometrické tienidlá dodávajú svietidlu elegantný vzhľad.Do svietidla sú určené žiarovky so závitom E14.
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Povrchová úprava | Chróm |
| Napájacie napätie | 230V |
| Umiestnenie osvetlenia | Povrchové |
| Hlavný materiál | Kov |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Pätica | E14 |
| Max. príkon zdroja | 40 W |
| Počet žiaroviek | 2 |
| Žiarovky súčasťou balenia | NIE |
| Typ | Bodové svietidlo |
| Miesto | Obývačka/Spálňa |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Series | METIS Luxera |
| Výrobca | Prezent |

V modernom štýle, povrchová, kovová
Skladom
V modernom štýle, v škandinávskom štýle, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentná
Skladom
V modernom štýle, povrchová, sklenená
Skladom
LED, s halogénovou žiarovkou, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle
Skladom
LED, s napätím 230V, povrchová
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, v škandinávskom štýle, povrchová
Skladom
LED, povrchová, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Povrchová, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, chrómová, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
V modernom štýle
Skladom
V modernom štýle, povrchová, sklenená
Skladom
V retro štýle, povrchová, sklenená
Skladom
LED, medená, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, v škandinávskom štýle, povrchová
Skladom
Povrchová
Skladom
S napätím 230V, povrchová
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, povrchová
Skladom
Povrchová, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniLED, v modernom štýle, povrchová
Skladom
Povrchová, kovová
Na odoslanie o 3 dni
V rustikálnom štýle, v industriálnom štýle
Skladom
V modernom štýle, inteligentná, s teplým bielym svetlom
Skladom
Povrchová, drevená
Skladom
V modernom štýle
SkladomDoprava zadarmoLED, v modernom štýle, bronzová
Skladom
V modernom štýle, v industriálnom štýle, kovová
SkladomDoprava zadarmo
S napätím 230V, povrchová, výklopná
SkladomDoprava zadarmo
Chrómová, s napätím 230V, povrchová
SkladomDoprava zadarmo
S napätím 230V, povrchová, atypická
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom

LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Solárne, nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo