
Stropné svietidlo zelené 40 cm vrátane LED - Drum LED
LED, zapínané vypínačom, okrúhle
SkladomDostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Moderný pripevnený luster METIS.Biele geometrické tienidlá dodávajú svietidlu elegantný vzhľad.Pre svietidlo sú určené žiarovky so závitom E14.
| Hlavný materiál | Kov |
|---|---|
| Štýl | Moderný |
| Zapínanie | Vypínač |
| Napájacie napätie | 230V |
| Tvar | Atypické |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Počet svetiel | Viaceré v skupine |
| Typ | Luster prisadený |
| Typ zavesenia | Prisadený |
| Miesto | Obývačka/Spálňa |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Pätica | E14 |
| Max. príkon zdroja | 40 W |
| Počet žiaroviek | 5 |
| Žiarovky súčasťou balenia | NIE |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Series | METIS Luxera |
| Výrobca | Prezent |

LED, zapínané vypínačom, okrúhle
Skladom
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Sklenené, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Sklenené, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
LED, sklenené, kovové
SkladomV modernom štýle, zapínané vypínačom, v škandinávskom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Sklenené, zapínané vypínačom, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, zapínané vypínačom, s 1 svetlom
Skladom
V modernom štýle, zapínané vypínačom, v škandinávskom štýle
SkladomDoprava zadarmoV modernom štýle, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Drevené, kovové, zapínané vypínačom
SkladomKovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Sklenené, zapínané vypínačom, v retro štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, atypické, do spálne a obývačky
Skladom
V modernom štýle, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
Drevené, zapínané vypínačom, s 1 svetlom
Skladom
V modernom štýle, zapínané vypínačom, v škandinávskom štýle
Skladom
Kovové, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
Drevené, v modernom štýle, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo

Kovové, zapínané vypínačom, atypické
Skladom
V modernom štýle, zapínané vypínačom, okrúhle
Skladom
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
LED, zapínané vypínačom, okrúhle
Skladom
V modernom štýle, zapínané vypínačom, v industriálnom štýle
Skladom
Sklenené, v rustikálnom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Sklenené, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
LED, zapínané vypínačom, v škandinávskom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo

Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo

Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo