








Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
LED stropné svietidlo do kúpeľne. Stupeň krytia IP55 – vhodné na inštaláciu do kúpeľne aj krytých vonkajších priestorov. Možnosť nastavenia teploty svetla pomocou prepínača na svietidle. Farebná teplota: 3000/4000/5700K.
| Umiestnenie svetla | Stropné |
|---|---|
| Krytie ip44 a vyššie | Ano |
| Farba | Biela |
| Farba svetla | Teplá biela/Denná biela/Studená biela |
| Celkový príkon svietidla | 15 W |
| Teplota chromatickosti | 3000/4000/5700 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP55 |
| Celkový svetelný tok | 1725 lm |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 120 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 15 W |
| Tvar | Guľatý |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 15 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 30000 h |
| Uhol vyžarovania | 110 ° |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Kúpeľňa/Chodba |
| Series | CORI Emos |
| Výrobca | EMOS |

S krytím IP44 a vyšším
Na odoslanie o 1 týždeň
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
S krytím IP44 a vyšším
Skladom
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo

Stropné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné
Na odoslanie o 1 týždeň
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
Skladom
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
S krytím IP44 a vyšším
Na odoslanie o 1 týždeň
S krytím IP44 a vyšším
Skladom
S krytím IP44 a vyšším
Na odoslanie o 1 týždeň
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
Skladom
S krytím IP44 a vyšším
Skladom
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
Na odoslanie o 1 týždeň
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
Skladom
Nástenné
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo

Nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, s krytím IP44 a vyšším
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo

Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo

LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Solárne, nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo