LED Kúpeľňové stropné svietidlo LED/15W/230V 3000/4000/5700K IP55 čierna
Parametre
| Umiestnenie svetla | Stropné |
|---|---|
| Krytie ip44 a vyššie | Ano |
| Farba | Biela |
| Farba svetla | Teplá biela/Denná biela/Studená biela |
| Celkový príkon svietidla | 15 W |
| Teplota chromatickosti | 3000/4000/5700 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP55 |
| Celkový svetelný tok | 1725 lm |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 120 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 15 W |
| Tvar | Guľatý |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 15 W |