




Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Solárna dekorácia, ktorá je ideálna na ozdobu záhrad. Svietidlo má krytie IP44, ktoré zabezpečuje ochranu proti striekajúcej vode. Vzhľadom na nízku intenzitu svetla sa používa ako dekoratívne osvetlenie. Napájanie prostredníctvom solárneho panelu. Dobíjanie: 6 hodín. Doba svietenia: 6-8 hodín. Batéria: 1 x 1,2V 600 mAh (súčasť balenia).
| Umiestnenie | Vonkajšie |
|---|---|
| Typ | LED, Solárne |
| Funkcie | Vypínač na tele svietidla/LED technológia/Solárna technológia |
| Teplota chromatickosti | 3000 K |
| Napätie | 3 V |
| Max. príkon zdroja | 0,06 W |
| Štýl | Ostatné/Dekoračný |
| Miesto | Záhrada a cesty |
| Kapacita | 600 mAh |
| Výdrž batérie | 8 h |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 3 |
| Stupeň krytia (ip) | IP44 |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Celkový príkon svietidla | 0,06 W |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 0,06 W |
| Series | SOLAR Globo |
| Výrobca | Globo |

Sklenené, stojace
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, kovový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Solárne, nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo