










Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Kvalitná dubová podstava bude ozdobou vášho interiéru. Lampa je odolná voči UV žiareniu, látka počas používania nevybledne. Vďaka magnetom na hornej strane je možné tienidlo jednoducho a veľmi rýchlo nainštalovať. Môžete si vybrať z viacerých farebných variantov a priemerov. Do svietidla je určená žiarovka so závitom E27.
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Zapínanie | Vypínač |
| Napájacie napätie | 230V |
| Tvar | Okrúhle |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Počet svetiel | Samostatné |
| Farba | Béžová |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Celkový svetelný tok | 1200 lm |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Funkcie | LED technológia |
| Dekor dreva | Dub |
| Pätica | E27 |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 15 W |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Príkon zdroja | 9 W |
| Celkový príkon svietidla | 9 W |
| Teplota chromatickosti | 3000 K |
| Series | BELLADONNA Brilagi |
| Výrobca | Brilagi |

Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
Sklenené, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
Kovové, v rustikálnom štýle, v provence štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Sklenené, v rustikálnom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Kovové, zapínané vypínačom, atypické
Skladom
LED, drevené, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, plastové, zapínané vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, sklenené, v modernom štýle
Skladom
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, s 1 svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, do spálne a obývačky, s 1 svetlom
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Plastové, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
LED, kovové, plastové
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
Drevené, kovové, zapínané vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, do spálne a obývačky, s 1 svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Kovové, zapínané vypínačom, s 1 svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, drevené, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, hranaté, do spálne a obývačky
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, zapínané vypínačom, v škandinávskom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo

Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo

LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom