
8x LED dielenská lampa 70W 150cm 7000lm 230v
LED, s denným bielym svetlom, so studenou bielou farbou
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vodotesné LED svietidlo s integrovaným zdrojom.Kompletná ochrana proti vode, prachu a korózii (IP65).Vhodné do garáží, dielní alebo skladových priestorov.Ideálna náhrada za bežné priemyselné svietidlá.
| Typ žiarivky | LED |
|---|---|
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Farba svetla | Denná biela |
| Celkový príkon svietidla | 19,3 W |
| Typ | Prisadené žiarivkové svietidlo/Technické svietidlo |
| Stupeň krytia (ip) | IP65 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 19,3 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 19,3 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 150 W |
| Teplota chromatickosti | 4000 K |
| Celkový svetelný tok | 2128 lm |
| Priemerná životnosť zdroja | 50000 h |
| Napätie | 230 V |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Garáž/Záhrada a cesty |
| Funkcie | LED technológia |
| Series | STUDIO Eglo |
| Výrobca | Eglo |

LED, s denným bielym svetlom, so studenou bielou farbou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, s denným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED
SkladomDoprava zadarmo
LED, s denným bielym svetlom
Na odoslanie o 1 deň
LED, s denným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, so studenou bielou farbou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, so studenou bielou farbou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED
SkladomDoprava zadarmo
LED, s denným bielym svetlom, so studenou bielou farbou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, so studenou bielou farbou
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo

Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo