
21,4 €
AMADEA Drevený závesný obal na kvetináč so srdcom tmavý, 27x27x21 cm, český výrobok
21×27×27 cm, závesný, samozavlažovací
SkladomRozmery 42×23×23 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
- rozmery šírka x výška x dĺžka v cm: 22,5 x 42,1 x 22,5 - objem 8,0/16,3 L
| Šírka: | 23 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 23 cm |
| Výška: | 42 cm |
| Typ | Klasický |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Umiestnenie | Izbové, Vonkajšie |
| Veľkosť | Stredné |
| Farba | Hnedá |
| Tvar | Hranaté |
| Výrobca | Merkury Market |

21×27×27 cm, závesný, samozavlažovací
Skladom
20×25×25 cm, samozavlažovací, plastový
Skladom
28×34×34 cm, samozavlažovací, vonkajší
Skladom
35×64×64 cm, vonkajší, drevený
Skladom
35×43×43 cm, vonkajší, drevený
Skladom
21×27×27 cm, závesný, samozavlažovací
Skladom
15×20×61 cm, samozavlažovací, vonkajší
Skladom
51×33×33 cm, betónový, samozavlažovací
Skladom
Betónový, vonkajší, okrúhly
Skladom