Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Plagát 70x100 cm Two ways – Anna Johansson – The Poster Club
Rozmery 100×70 cm
História cien
- 29. 4. 2026 - 116 €
- 30. 1. 2026 - 116 €
- 26. 11. 2025 - 94 €
- 7. 11. 2025 - 130,5 €
Popis produktu
Plagát 70x100 cm Two ways – Anna Johansson – The Poster Club
Rozmery
| Šírka: | 70 cm |
|---|---|
| Výška: | 100 cm |
Parametre
| Farba | Béžová |
|---|---|
| Krajina pôvodu | DK |
| Materiál | Papier |
| Váha | 0.172 kg |
| Certifikáty a štandardy | FSC 100% |
| Produktový rad | Anna Johansson |
| Dizajnový štýl | Moderný/škandinávsky |
| Kvalita | Premium |
| Starostlivosť | Pravidelne oprašujte |
| Zavesenie súčasťou | Nie |
| Balenie | Rolka |
| Rám | Bez rámu |
| Material | Papier |
| Výrobca | The Poster Club |
Odporúčame

Plagáty v ráme 4 ks 30x30 cm Aesthetic
30×30 cm, klasický
SkladomNajlepšie produkty od Bonami.sk

Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Zelená vitrína z jedľového dreva 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, drevená, matná
Doprava zadarmo
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plyšová hračka Mini Sausage Dog in a Little Box – Rex London
Plyšáky, textilná
Skladom
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Béžový organizér do zásuvky s priehradkami Bigso Box of Sweden Drawer, 16,5 x 11 cm
11×16×29 cm, textilný
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Biely plastový odpadkový kôš 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Sivý sprchový záves s protiplesňovou povrchovou úpravou Wenko, 180 × 200 cm
180×200 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Rivalitaw
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Čierny samodržiaci plastový dávkovač mydla 0.25 l Carpino - Wenko
Stojaci, s pumpičkou
Skladom
Dávkovač mydla bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc
Nástenný, s pumpičkou
Skladom






























































