Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Zelená čalúnená dvojlôžková posteľ s roštom 180x200 cm Tina – Ropez
Rozmery 82×180×200 cm
História cien
- 27. 4. 2026 - 411,4 €
- 19. 4. 2026 - 411,4 €
- 20. 2. 2026 - 407,2 €
- 16. 2. 2026 - 479 €
- 14. 2. 2026 - 407,2 €
- 28. 1. 2026 - 479 €
- 23. 1. 2026 - 407,2 €
- 16. 1. 2026 - 416,73 €
- 5. 12. 2025 - 432,65 €
- 28. 11. 2025 - 407,2 €
- 14. 11. 2025 - 432,65 €
- 7. 11. 2025 - 458,1 €
Popis produktu
Zelená čalúnená dvojlôžková posteľ s roštom 180x200 cm Tina – Ropez
Rozmery
| Šírka: | 180 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Výška: | 82 cm |
Parametre
| Materiál | Čalúnené |
|---|---|
| Set | Vrátane roštu |
| Čalúnenie | Látka |
| Farba | Zelená |
| Vlastnosti čalúnenia | Vodoodolné |
| Krajina pôvodu | PL |
| Počet lamiel | 32 ks |
| Výška nôh | 12 cm |
| Výška uchytenia roštu | 27 |
| Výška čela postele | 52 cm |
| Výška rámu postele | 30 cm |
| Nosnosť | 250 kg |
| Váha | 58 kg |
| Rozmer | 180x200 |
| Dĺžka | 212 cm |
| Typ | Nízke |
| Starostlivosť | Čistiť vlhkou handričkou alebo hubkou, nepoužívať agresívne a abrazívne čističe |
| Materiál roštu | Preglejka |
| Materiál zadnej časti | Netkaná textília |
| Rošt je súčasťou | Áno |
| Certifikáty a štandardy | FSC Mix/Blue Angel/OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Produktový rad | Tina |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Dizajnový štýl | Moderný/škandinávsky |
| Kvalita | Basic |
| Farba nôh | Svetlé drevo |
| Materiál nôh | Masív buk |
| Typ roštu | Lamelové |
| Matrac je súčasťou | Nie |
| Príslušenstvo | Na nožičkách/s čelom/bez úložného priestoru |
| Materiál konštrukcie | Masív breza/preglejka |
| Špecifikácia materiálu | 100% polyester |
| Hodnota testu martindale | 100000 martindale |
| Názov poťahu | Solid 39 |
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Material | Čalúnené |
| Výrobca | Ropez |
Odporúčame

Posteľ IKAROS 140 x 200 cm, biela/dub sonoma Rošt: Bez roštu, Matrac: Bez matraca
Z lamina, boxspring, v rustikálnom štýle
Na odoslanie o 4 týždne
Manželská posteľ CONTINENTAL 180x200 prírodná borovica
90×200 cm, s úložným priestorom, vrátane roštu
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Posteľ IKAROS DOUBLE 180 x 200 cm, biela/dub sonoma Rošt: Bez roštu, Matrac: Bez matraca
Z lamina, boxspring, v rustikálnom štýle
Skladom
Modrá čalúnená dvojlôžková posteľ s roštom 180x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
V modernom štýle, polohovacia, s nožičkami
Skladom
Modrá čalúnená dvojlôžková posteľ s roštom 160x200 cm Noira Slim – Bonami Selection
105×160×200 cm, čalúnená, v modernom štýle
Skladom
Posteľ IKAROS 160 x 200 cm, biela Rošt: Bez roštu, Matrac: Bez matraca
S úložným priestorom, z lamina, boxspring
Na odoslanie o 4 týždneNajlepšie produkty od Bonami.sk

Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Béžový organizér do zásuvky s priehradkami Bigso Box of Sweden Drawer, 16,5 x 11 cm
11×16×29 cm, textilný
Skladom
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Sivý sprchový záves s protiplesňovou povrchovou úpravou Wenko, 180 × 200 cm
180×200 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Rohožka z kokosového vlákna 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, z kokosového vlákna, obdĺžniková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plyšová hračka Mini Sausage Dog in a Little Box – Rex London
Plyšáky, textilná
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Biely plastový odpadkový kôš 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dávkovač mydla bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc
Nástenný, s pumpičkou
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Budík v drevenom dekore Karlsson Block, 16 × 7,2 cm
Drevený, v škandinávskom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Mop s vedierkom H2PrO – Vileda
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Rivalitaw
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
















