Odporúčame
Zelený zamatový dimout záves 140x175 cm Velto – Filumi
Rozmery 140×175 cm
35,9 €
História cien
- 22. 5. 2026 - 35,9 €
- 21. 4. 2026 - 35,9 €
- 19. 4. 2026 - 38,3 €
- 10. 3. 2026 - 40 €
- 14. 2. 2026 - 38,3 €
- 5. 2. 2026 - 45 €
- 23. 1. 2026 - 38,3 €
- 16. 1. 2026 - 39,15 €
- 28. 11. 2025 - 36 €
- 7. 11. 2025 - 40,5 €
Popis produktu
Zelený zamatový dimout záves 140x175 cm Velto – Filumi
Rozmery
| Šírka: | 140 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 175 cm |
Parametre
| Farba | Zelená |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 ks |
| Závesný systém | Tyče |
| Krajina pôvodu | PL |
| Zloženie a druh materiálu | Zamat |
| Váha | 0.6 kg |
| Dĺžka | 175 cm |
| Vzor | Jednofarebné/bez vzoru |
| Dizajnový štýl | Glamour/moderný |
| Kvalita | Basic |
| Hustota | 210 g/m² |
| Funkcia | Dimout (čiastočné zatemnenie) |
| Starostlivosť | Perte na 30 stupňov/nevhodné do sušičky |
| Spôsob uchytenia | Očká |
| Špecifikácia materiálu | 100% polyester |
| Výrobca | Filumi |
Najlepšie produkty od Bonami.sk

51 €59 €
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
8,9 €15,4 €
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
10,7 €14,2 €
Stojan 12 fliaš vína z orechového dreva Wenko Norway
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
22,9 €
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
6,9 €7,9 €
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
48 €54 €
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
95 €106 €
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
7 €7,9 €
Závesný oceľový košík – Metaltex
Plastový, kusový
Skladom
8,5 €
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
41 €46 €
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
18,2 €
Biely samodržiaci kovový držiak na zubné kefky Film Hook – YAMAZAKI
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
55 €
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
29,3 €37,9 €
Plastové dózy v súprave 12 ks na potraviny Fresco – Hermia
Na potraviny, plastová, v sadách
Skladom
18,4 €
Čierny kovový odkvapkávač 43x23,5 cm Radka – Orion
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
29,9 €39 €
Plastové dózy v súprave 24 ks na potraviny Fresco – Hermia
Na potraviny, plastová, v sadách
Skladom
11,7 €18,5 €
Žehliaca doska na rukávy 52x12 cm Leona – Wenko
Voľne stojaca

49 €54 €
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
63 €
Sprchová roleta Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom





































