




Najlepšia cena za posledných 30 dní: 11,4 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Zamatový detský vankúšik 40x40 cm Bichette – douceur d'intérieur
| Šírka: | 40 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Tvar | Štvorcové |
|---|---|
| Farba | Červená |
| Krajina pôvodu | CN |
| Zloženie a druh materiálu | Zamat |
| Funkcia obliečky | Odnímateľný |
| Váha | 0.36 kg |
| Obsahuje výplň | S výplňou |
| Dĺžka | 40 cm |
| Veľkosť vankúša | 40x40 |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Produktový rad | Bichette |
| Zapínanie vankúša | Zips |
| Kvalita | Basic |
| Hustota | 280 g/m² |
| Starostlivosť | Utierajte suchou handričkou/nevhodné do sušičky/nežehliť |
| Špecifikácia materiálu | 100% polyester |
| Výrobca | Douceur d'intérieur |
Používateľské recenzie
Vankusik je krásny, farby ako na obrázku,príjemný materiál a dobre spracovanie,veľmi sa z neho teší moja vnucka
Zakúpené v eshope Bonami.sk
Stiahnuté z e-shopu Bonami.sk


Dekoračný
Skladom

Dekoračný, štvorcový
Skladom
Okrúhly
Doprava zadarmo


Dekoračný, štvorcový
Skladom
Dekoračný, štvorcový
Skladom

Dekoračný, obdĺžnikový, bavlnený
Doprava zadarmo





Dekoračný
Skladom


Z polyesteru
Doprava zadarmo
40×40 cm, dekoračný, štvorcový

43×43 cm, klasický, štvorcový
Skladom
Dekoračný, štvorcový, z polyesteru
Skladom
Okrúhly
Doprava zadarmo
Dekoračný, štvorcový
Skladom
Dekoračný, okrúhly
Skladom
Dekoračný, plyšový
Skladom
70×70 cm, dekoračný, štvorcový
SkladomDoprava zadarmo
Dekoračný, štvorcový
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Doprava zadarmo
40×40 cm, dekoračný, štvorcový
Skladom

11×16×29 cm, textilný
Skladom
Kovová
Skladom
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Stolná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nástenný, prísavkový
Skladom
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
45×75 cm, z kokosového vlákna, obdĺžniková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
24×19 cm, drevený, v modernom štýle
Skladom
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

Nástenný, s pumpičkou
Skladom
Digitálny, drevený
Skladom
Kuchynské poličky, plastový, kovový
Skladom