Odporúčame
Domčeková detská posteľ z bukového dreva s roštom 90x190 cm v prírodnej farbe Maralis – Kave Home
Rozmery 154×98×197 cm
-24 %237,2 €312 €
História cien
- 15. 5. 2026 - 237,2 €
- 19. 4. 2026 - 237,2 €
- 5. 2. 2026 - 312 €
- 23. 1. 2026 - 265,2 €
- 16. 1. 2026 - 271,44 €
- 1. 12. 2025 - 249,6 €
- 11. 11. 2025 - 156 €
- 7. 11. 2025 - 280,8 €
Popis produktu
Domčeková detská posteľ z bukového dreva s roštom 90x190 cm v prírodnej farbe Maralis – Kave Home
Rozmery
| Šírka: | 98 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 197 cm |
| Výška: | 154 cm |
Parametre
| Dekor | Buk |
|---|---|
| Materiál | Drevené |
| Set | Vrátane roštu |
| Domčekové | Ano |
| Typ | Domčeková |
| Nosnosť | 50 kg |
| Váha | 8.79 kg |
| Rozmer | 90x190 |
| Dĺžka | 197 cm |
| Starostlivosť | Čistiť vlhkou handričkou alebo hubkou, nepoužívať agresívne a abrazívne čističe |
| Materiál roštu | Preglejka |
| Rošt je súčasťou | Áno |
| Produktový rad | Maralis |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Dizajnový štýl | Boho/škandinávsky |
| Kvalita | Premium |
| Povrchová úprava | Lakovanie |
| Farba dreva | Svetlé drevo |
| Typ roštu | Latkové |
| Príslušenstvo | Bez úložného priestoru/bez čela/bez nôh |
| Materiál konštrukcie | Masív buk/preglejka |
| Farba | Prírodná |
| Material | Masívne drevo |
| Výrobca | Kave Home |
Najlepšie produkty od Bonami.sk

53 €59 €
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
8,5 €
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
55 €
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
10,6 €
Transparentná protišmyková kúpeľňová podložka Wenko Paradise, 71 × 36 cm
Skladom
48 €54 €
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
13,1 €
Nástenné hodiny ø 30,5 cm – Dakls
Nástenná, analógová
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
95 €106 €
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
62 €
Čierne kovové rámčeky na stenu v súprave 5 ks 66x69 cm Exhibit – Umbra
69×66 cm, na viac fotiek, nástenný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
8,9 €15,4 €
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
6,9 €7,9 €
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
57 €64 €
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
23,4 €
Biely plastový odpadkový kôš 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
22,8 €25,9 €
Miska na mydlo bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc, až 33g
Nástenná
Skladom
35,9 €39,7 €
Kuchynská rohová polica Wenko Lou, 30 x 33 cm
33×30×11 cm, rohová, v modernom štýle
Skladom
7,2 €7,9 €
Závesný oceľový košík – Metaltex
Plastový, kusový
Skladom
49 €54 €
Záchodová doska 37 x 42,5 cm Bamboo – Wenko
Klasická, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
20,3 €22,4 €
Celoročný detský set prikrývky a vankúša do detskej postieľky 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, celoročná
Skladom
48 €54 €
Svetlohnedý stojan na toaletný papier s WC kefou Wenko Rivalta
S držiakom toaletného papiera, kovová, sklenená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom











