Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Drevené záhradné kreslo v krémovo-prírodnej farbe – Floriane Garden
História cien
- 29. 4. 2026 - 214,2 €
- 19. 4. 2026 - 214,2 €
- 14. 2. 2026 - 211,7 €
- 5. 2. 2026 - 249 €
- 30. 1. 2026 - 204 €
- 27. 11. 2025 - 160 €
- 26. 11. 2025 - 161 €
- 7. 11. 2025 - 224,1 €
Popis produktu
Drevené záhradné kreslo v krémovo-prírodnej farbe – Floriane Garden
Parametre
| Typ | Pevné |
|---|---|
| Materiál | Drevo |
| Krajina pôvodu | TR |
| Typ kresla | Relaxačné |
| Výška sedadla | 35 cm |
| Nosnosť | 150 kg |
| Váha | 7 kg |
| Ďalšie vlastnosti | Polohovacia |
| Starostlivosť | Čistiť vlhkou handričkou alebo hubkou, nepoužívať agresívne a abrazívne čističe |
| Výplň | Molitan (PUR) |
| Umiestnenie | Exteriér |
| Produktový rad | Beech |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Dizajnový štýl | Klasický |
| Kvalita | Basic |
| Farba dreva | Svetlé drevo |
| Dekor | Buk |
| Materiál konštrukcie | Masívny buk |
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Farba | Krémová/prírodná |
| Material | Drevený masív |
| Výrobca | Floriane Garden |
Odporúčame

Sivé závesné kreslo KOKON bez stojana, zeleno-biely vankúš
115×108×70 cm, závesné, s polstrami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Závesné hojdacie kreslo PORTO EXTRA, nosnosť 150 kg - čierne + sivé vankúše
S polstrami
Skladom
Závesné hojdacie dvojkreslo ARUBA bez stojana - hnedo béžové
Z ratanu, s polstrami
Skladom
Sivé závesné kreslo KOKON bez stojanu, bielo-sivý vankúš
115×108×70 cm, závesné, s polstrami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Závesné hojdacie dvojkreslo ARUBA hnedé - béžové vankúše
Z ratanu, s polstrami
SkladomDoprava zadarmo
Závesné hojdacie dvojkreslo FIORI - biele s kvetovanými vankúšmi
Z ratanu, s polstrami
SkladomDoprava zadarmo
Vankúš na závesné hojdacie dvojkreslo - béžový
S polstrami
Skladom
Závesné hojdacie dvojkreslo MILÁNO EXTRA, nosnosť 250kg - čierno sivé
Z ratanu, s polstrami
SkladomDoprava zadarmo
Doppler PARIS LIKA-TEX® sivá
Kovové, s polstrami, pevné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesné hojdacie kreslo SIENA EXTRA - hnedé + béžové vankúše
S polstrami
Skladom
Závesné ratanové kreslo VALETA prírodná farba
Závesné, z ratanu, s polstrami
Skladom
Závesné hojdacie dvojkreslo VULCANO EXTRA, nosnosť 250 kg - sivé
Z ratanu, s polstrami
SkladomDoprava zadarmo
Záhradné ratanové kreslo KINGSTON prírodné
Z ratanu, s polstrami, pevné
Skladom
Krémovobiele polstrované závesné záhradné kreslo Tobago – Garden Pleasure
120×90×60 cm, závesné, s polstrami
Skladom
Závesné kreslo KOKON so stojanom, béžové
200×116 cm, závesné, s polstrami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sivé závesné kreslo KOKON so stojanom, zeleno-biely vankúš
115×108×70 cm, závesné, s polstrami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Závesné hojdacie dvojkreslo ARUBA EXTRA nosnosť 250kg - čierno sivé
Z ratanu, s polstrami
SkladomDoprava zadarmo
Závesné hojdacie dvojkreslo ARUBA EXTRA nosnosť 250kg - hnedo béžové
Z ratanu, s polstrami
SkladomDoprava zadarmo
Závesné hojdacie dvojkreslo FLORENCIA - hnedé s béžovými vankúšmi
Z ratanu, s polstrami
SkladomDoprava zadarmoNajlepšie produkty od Bonami.sk

Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Zelená vitrína z jedľového dreva 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, drevená, matná
Doprava zadarmo
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Béžový organizér do zásuvky s priehradkami Bigso Box of Sweden Drawer, 16,5 x 11 cm
11×16×29 cm, textilný
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Transparentná protišmyková kúpeľňová podložka Wenko Paradise, 71 × 36 cm
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Rivalitaw
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kuchynská rohová polica Wenko Lou, 30 x 33 cm
33×30×11 cm, rohová, v modernom štýle
Skladom
Dávkovač mydla bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc
Nástenný, s pumpičkou
Skladom
Rohožka z kokosového vlákna 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, z kokosového vlákna, obdĺžniková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

































































