Odporúčame
Vitrína v dekore dubového dreva Woodman AbbeyWood
Rozmery 170×88×35 cm
História cien
- 30. 5. 2026 - 649 €
- 19. 4. 2026 - 649 €
- 19. 3. 2026 - 652 €
- 23. 1. 2026 - 703 €
- 17. 1. 2026 - 704 €
- 27. 12. 2025 - 666,4 €
- 18. 12. 2025 - 361 €
- 26. 11. 2025 - 600 €
- 11. 11. 2025 - 666 €
- 7. 11. 2025 - 705,6 €
Popis produktu
Vystavte svoje obľúbené zväzky kníh , suveníry z ciest či dekorácie vo vitríne Woodman AbbeyWood. Vnútorné police a sklo vo dverách aj na bokoch sú vyrobené z tvrdeného číreho skla s hrúbkou 6 mm a 4 mm. Pre ešte väčšiu stabilitu vašich cenností je navyše vitrína pripravená na montáž na stenu vrátane nástenného držiaka. O estetickú stránku sa postará povrch, ktorý sa pýši až 20% leskom . Rozmery: výška pod skrinkou - 33 cm, horná a dolná výškovo nastaviteľná polica - 82 x 30 cm.
Rozmery
| Šírka: | 88 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 35 cm |
| Výška: | 170 cm |
Parametre
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| Dekor | Dub |
| Krajina pôvodu | EE |
| Výška nôh | 40 cm |
| Nosnosť | 25 kg |
| Váha | 50 kg |
| Starostlivosť | Čistiť vlhkou handričkou alebo hubkou, nepoužívať agresívne a abrazívne čističe |
| Materiál zadnej časti | Drevovláknitá doska |
| Materiál rukoväti | Drevo |
| Produktový rad | AbbeyWood |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Dizajnový štýl | Moderný |
| Kvalita | Extra |
| Materiál dvierok | Sklo |
| Materiál poličiek | Sklo |
| Vlastnosti | S dvierkami/s poličkami/na nožičkách |
| Farba nôh | Svetlé drevo |
| Materiál nôh | Masív dub |
| Farba dreva | Svetlé drevo |
| Farba | Prírodná |
| Material | Drevotrieska |
| Výrobca | Woodman |
Najlepšie produkty od Bonami.sk

Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový, priemer
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, hrací, klasický
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový, priemer
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
Priemer, s držiakom toaletného papiera, plastová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky, priemer
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
WC sedadlo 2 v 1 s detskou doskou Wenko Syros, 44, x 37,5 cm
Výška, priemer
Skladom
Závesný oceľový košík – Metaltex
Drôtený, plastový, hranatý
Skladom
Béžová lavica z textílie buklé Watford – House Nordic
46×95×37 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Krémovobiely plastový úložný box s vekom 29x39x19 cm Style – Curver
19×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Plastové dózy v súprave 12 ks na potraviny Fresco – Hermia
Na potraviny, plastová, v sadách
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
Priemer, s držiakom toaletného papiera, kovová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Forma na pečenie z liateho hliníka v zlatej farbe Bonami Selection Lotus
24×24 cm, ⌀ 24 cm, na bábovku, okrúhla
Skladom
Plastové dózy v súprave 24 ks na potraviny Fresco – Hermia
Na potraviny, plastová, v sadách
Skladom
Čierna samodržiaca kúpeľňová polička z nerezovej ocele Genova - Wenko
8×30×11 cm, rovná, priemer
Skladom
Plastové dózy v súprave 12 ks na potraviny Fresco – Hermia
Na potraviny, plastová, v sadách
Skladom
Celoročný detský set prikrývky a vankúša do detskej postieľky 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, celoročná, s vankúšom
Skladom




