Odporúčame
Kovový držiak na kvetináč ø 13 cm (výška 18 cm) Recife – Artevasi
Rozmery 18×21×67 cm
História cien
- 27. 4. 2026 - 73,1 €
- 14. 2. 2026 - 73,1 €
- 5. 2. 2026 - 86 €
- 23. 1. 2026 - 73,1 €
- 16. 1. 2026 - 74,82 €
- 28. 11. 2025 - 68,8 €
- 7. 11. 2025 - 77,4 €
Popis produktu
Kovový držiak na kvetináč ø 13 cm (výška 18 cm) Recife – Artevasi
Rozmery
| Šírka: | 21 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 67 cm |
| Výška: | 18 cm |
Parametre
| Materiál | Kov |
|---|---|
| Umiestnenie | Vnútorné |
| Počet kvetináčov | Na jeden |
| Typ | Držiak na kvetináč |
| Nosnosť | 8 kg |
| Váha | 1 kg |
| Dĺžka | 67 cm |
| Kvalita | Extra |
| Starostlivosť | Utierajte vlhkou handričkou |
| Farba | Bronzová |
| Material | Kov |
| Výrobca | Artevasi |
Najlepšie produkty od Bonami.sk

Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Zelená vitrína z jedľového dreva 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, drevená, matná
Doprava zadarmo
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Béžový organizér do zásuvky s priehradkami Bigso Box of Sweden Drawer, 16,5 x 11 cm
11×16×29 cm, textilný
Skladom
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Sivý sprchový záves s protiplesňovou povrchovou úpravou Wenko, 180 × 200 cm
180×200 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Rohožka z kokosového vlákna 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, z kokosového vlákna, obdĺžniková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Biely plastový odpadkový kôš 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plyšová hračka Mini Sausage Dog in a Little Box – Rex London
Plyšáky, textilná
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Transparentná protišmyková kúpeľňová podložka Wenko Paradise, 71 × 36 cm
Skladom
Dávkovač mydla bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc
Nástenný, s pumpičkou
Skladom
Budík v drevenom dekore Karlsson Block, 16 × 7,2 cm
Drevený, v škandinávskom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom



