Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Sivo-béžový záves s prímesou ľanu 140x245 cm List – Sehlbach
Rozmery 140×245 cm
História cien
- 30. 4. 2026 - 31,8 €
- 19. 4. 2026 - 31,8 €
- 5. 3. 2026 - 31,4 €
- 5. 3. 2026 - 31,5 €
- 16. 1. 2026 - 30,9 €
- 5. 12. 2025 - 31,37 €
- 28. 11. 2025 - 29,52 €
- 14. 11. 2025 - 31,37 €
- 7. 11. 2025 - 33,21 €
Popis produktu
Sivo-béžový záves s prímesou ľanu 140x245 cm List – Sehlbach
Rozmery
| Šírka: | 140 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 245 cm |
Parametre
| Materiál | Ľan |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Maximálny priemer garniže | 2.8 cm |
| Závesný systém | Tyče/koľajnica |
| Počet kusov v balení | 1 ks |
| Krajina pôvodu | CN |
| Zloženie a druh materiálu | Polyester/ľan |
| Dĺžka | 245 cm |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Vzor | S potlačou |
| Dizajnový štýl | Boho |
| Kvalita | Basic |
| Hustota | 215 g/m² |
| Starostlivosť | Perte na 30 stupňov/nepoužívajte chemické bielidlo/nevhodné do sušičky |
| Spôsob uchytenia | Žabky/háčiky/tunel |
| Špecifikácia materiálu | 92% polyester/8% ľan |
| Výrobca | Sehlbach |
Odporúčame

Blackout závesy Ricardo sivé - 140 x 250 cm (2ks) - riasiaca stuha
Black-out, kusový
Skladom
Béžový dimout záves 140x245 cm Kierra – Restilo
140×245 cm
Skladom
Blackout závesy Elias púdrové - 140 × 250 cm (2 ks) - krúžky
Black-out, kusový
Skladom
Blackout závesy Elias prírodná - 140 × 180 cm (2 ks) - riasiaca stuha
Black-out, kusový
Skladom
Blackout závesy Ricardo sivé - 140 x 180 cm (2ks) - krúžky
Black-out, kusový
Skladom
Blackout závesy Ricardo krémové - 140 x 250 cm (2ks) - riasiaca stuha
Black-out, kusový
Skladom
Blackout závesy Elias cappuccino - 140 × 160 cm (2 ks) - krúžky
Black-out, kusový
Skladom
Blackout závesy Elias tmavohnedá – 140 × 250 cm (2 ks) - krúžky
Black-out, kusový
Skladom
Zamatové zatemňovacie závesy Cesar sivé - 140 x 250 cm (2ks) - riasiaca stuha
Black-out, kusový
Skladom
Blackout závesy Elias hnedá - 140 × 180 cm (2 ks) - krúžky
Black-out, kusový
Skladom
Blackout závesy Elias cappuccino - 140 × 250 cm (2 ks) - krúžky
Black-out, kusový
Skladom
Blackout závesy Elias antracitová – 140 × 180 cm (2 ks) - krúžky
Black-out, kusový
Skladom
Blackout závesy Elias cappuccino – 140 × 160 cm (2 ks) - riasiaca stuha
Black-out, kusový
Skladom
Goldea bavlnený záves - srdiečka na púdrovo ružovom 240x150 cm
Black-out, bavlnený, kusový
Skladom
Blackout závesy Elias cappuccino – 140 × 250 cm (2 ks) - riasiaca stuha
Black-out, kusový
Skladom
Blackout závesy Elias prírodná - 140 × 160 cm (2 ks) - krúžky
Black-out, kusový
Skladom
Blackout závesy Ricardo béžové - 140 x 160 cm (2ks) - riasiaca stuha
Black-out, kusový
Skladom
Blackout závesy Elias cappuccino – 140 × 280 cm (2 ks) - riasiaca stuha
Black-out, kusový
Skladom
Blackout závesy Elias hnedá - 140 × 250 cm (2 ks) - krúžky
Black-out, kusový
Skladom
Blackout závesy Elias horčicová – 140 × 250 cm (2 ks) - riasiaca stuha
Black-out, kusový
Skladom
Blackout závesy Elias prírodná - 140 × 250 cm (2 ks) - riasiaca stuha
Black-out, kusový
Skladom
Zamatové zatemňovacie závesy Cesar tmavo zelené - 140 x 250 cm (2ks) - krúžky
Black-out, kusový
Skladom
Blackout závesy Ricardo béžové - 140 x 250 cm (2ks) - krúžky
Black-out, kusový
Skladom
Béžový záves 140x250 cm Valeta – Restilo
140×250 cm

Blackout závesy Elias prírodná - 140 × 250 cm (2 ks) - krúžky
Black-out, kusový
Skladom
Blackout závesy Elias cappuccino – 140 × 180 cm (2 ks) - riasiaca stuha
Black-out, kusový
Skladom
Blackout závesy Ricardo sivé - 140 x 160 cm (2ks) - riasiaca stuha
Black-out, kusový
Skladom
Blackout závesy Elias sivá – 140 × 250 cm (2 ks) - riasiaca stuha
Black-out, kusový
Skladom
Blackout závesy Elias prírodná - 140 × 280 cm (2 ks) - riasiaca stuha
Black-out, kusový
Skladom
Blackout závesy Elias antracitová – 140 × 250 cm (2 ks) - riasiaca stuha
Black-out, kusový
SkladomNajlepšie produkty od Bonami.sk

Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Zelená vitrína z jedľového dreva 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, drevená, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Doprava zadarmo
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Celoročný detský set prikrývky a vankúša do detskej postieľky 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, celoročná
Skladom
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Béžový organizér do zásuvky s priehradkami Bigso Box of Sweden Drawer, 16,5 x 11 cm
11×16×29 cm, textilný
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Rivalitaw
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Biely plastový odpadkový kôš 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Mop s vedierkom H2PrO – Vileda
Skladom
Kuchynská rohová polica Wenko Lou, 30 x 33 cm
33×30×11 cm, rohová, v modernom štýle
Skladom
Samodržiaci nástenný háčik v striebornej farbe Wenko Celano
Samolepiaci, nástenný, prísavkový
Skladom
































































