Odporúčame
Bavlnený behúň v béžovo-tehlovej farbe 80x230 cm Duetto Toffee – Lorena Canals
Rozmery 80×230 cm
História cien
- 13. 5. 2026 - 166,6 €
- 19. 4. 2026 - 166,6 €
- 5. 12. 2025 - 165,75 €
- 28. 11. 2025 - 156 €
- 22. 11. 2025 - 165,75 €
- 7. 11. 2025 - 175,5 €
Popis produktu
Tento koberec značky Lorena Canals ponúka dva jedinečné štýly v jednom produkte. Jedna strana zaujme vzorom kontrastných pruhov, zatiaľ čo druhá je ladená do neutrálnych odtieňov. Očarujúce prevedenie spočíva vo všívaní, kedy sa striedajú rady slučiek a kontrastných farieb. Koberec je zdobený vyšívanými farebnými bodkami na okrajoch a zakončený dvojitou vrstvou strapcov, ktoré elegantne vystupujú zo základu. Tento obojstranný koberec je praktickým a štýlovým riešením pre váš interiér – jednoducho otočte a zmeňte nádych miestnosti podľa nálady.
Rozmery
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 230 cm |
Parametre
| Farba | Hnedá |
|---|---|
| Typ | Behúň |
| Krajina pôvodu | IN |
| Zloženie a druh materiálu | Zmes vlákien/bavlna |
| Hrúbka | 1.35 cm |
| Tvar | Behúň |
| Váha | 3.6 kg |
| Dĺžka | 230 cm |
| Umiestnenie | Interiér |
| Spôsob výroby | Ručne tkaný |
| Typ zakončenia | So strapcami |
| Typ vlasu | Kombinovaný |
| Produktový rad | Reversible |
| Vzor | Pruhy/štruktúrovaný |
| Dizajnový štýl | Škandinávsky/boho |
| Kvalita | Premium |
| Vlastnosť | Ručne tkaný/vhodný na podlahové kúrenie/obojstranný/vhodný na pranie |
| Starostlivosť | Nepoužívajte chemické bielidlo/nežehliť/nepoužívajte chemické čistiace prostriedky/možno prať v práčke/pravidelne vysávajte/perte na 30 stupňov |
| Materiál zadnej strany | Bez spodnej strany |
| Špecifikácia materiálu | 3% zmes vlákien/97% bavlna |
| Výrobca | Lorena Canals |
Najlepšie produkty od Bonami.sk

Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Transparentná protišmyková kúpeľňová podložka Wenko Paradise, 71 × 36 cm
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Zelená vitrína z jedľového dreva 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, drevená, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Doprava zadarmo
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Čierne kovové rámčeky na stenu v súprave 5 ks 66x69 cm Exhibit – Umbra
69×66 cm, na viac fotiek, nástenný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Biely plastový odpadkový kôš 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Samodržiaca rohová polička Wenko Vacuum-Loc, nosnosť až 33 kg
9×31×22 cm, rohová
Skladom
Dávkovač mydla bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc
Nástenný, s pumpičkou
Skladom
Pekáč z liatiny 26x26 cm Litina – Orion
S vekom, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch

WC sedadlo 2 v 1 s detskou doskou Wenko Syros, 44, x 37,5 cm
Skladom
Čierny kovový odkvapkávač 43x23,5 cm Radka – Orion
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom













