Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Biele/ružové obliečky na dvojlôžko 200x200 cm Disco Cherries Stripes – Catherine Lansfield
Rozmery 200×200 cm
História cien
- 28. 5. 2026 - 25,6 €
- 19. 5. 2026 - 25,6 €
- 15. 5. 2026 - 25,7 €
- 8. 5. 2026 - 25,8 €
- 19. 4. 2026 - 24,1 €
- 19. 3. 2026 - 23,7 €
- 10. 3. 2026 - 25,1 €
- 5. 3. 2026 - 23,7 €
- 5. 3. 2026 - 23,8 €
- 28. 1. 2026 - 26,2 €
- 11. 1. 2026 - 25,1 €
- 27. 12. 2025 - 23,72 €
- 11. 12. 2025 - 24,6 €
- 28. 11. 2025 - 23,5 €
- 22. 11. 2025 - 23,6 €
- 11. 11. 2025 - 23,7 €
- 7. 11. 2025 - 24,5 €
- 5. 11. 2025 - 25,1 €
Popis produktu
Biele/ružové obliečky na dvojlôžko 200x200 cm Disco Cherries Stripes – Catherine Lansfield
Rozmery
| Šírka: | 200 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
Parametre
| Typ | Dvojposteľ, Francúzske |
|---|---|
| Motív | Pruhy |
| Vlastnosť | Obojstranné |
| Krajina pôvodu | PK |
| Zloženie a druh materiálu | Polybavlna |
| Počet obliečok na vankúš | 2 |
| Váha | 1.11 kg |
| Súprava | Vrátane obliečky na vankúš |
| Dĺžka | 200 cm |
| Rozmery obliečok | 200x200 |
| Veľkosť vankúša | 50x75 |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Produktový rad | Disco Cherries |
| Zapínanie obliečok | Na gombíky |
| Zapínanie vankúša | Zakladací |
| Vzor | Pruhy |
| Dizajnový štýl | Klasický |
| Kvalita | Basic |
| Starostlivosť | Perte na 40 stupňov/vhodné do sušičky |
| Špecifikácia materiálu | 52% Polyester/48% Bavlna |
| Farba | Ružová/biela |
| Výrobca | Catherine Lansfield |
Odporúčame

Bavlnené obliečky YORANA farebné Rozmer obliečky: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Obliečky z mikrovlákna CITRUS GARDEN biele Rozmer obliečky: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Z mikrovlákna, so zipsom, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
XPOSE® Bavlnené obliečky DIVOKÉ KVETY na dve postele
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
XPOSE® Bavlnené obliečky SAMUEL na dve postele - sivé
140×200 cm, bavlnená, z mikroplyšu
Skladom
XPOSE® Bavlnené obliečky PIERKA na dve postele
Bavlnená, z mikroplyšu, dvojlôžková
Skladom
XPOSE® Bavlnené obliečky ZÁHRADA RUŽÍ na dve postele
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
XPOSE® Bavlnené obliečky ŠÁRKA na dve postele - lila
Bavlnená, so zipsom, dvojlôžková
Skladom
Bavlnené obliečky Alterna čierne
Bavlnená, jednofarebná, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
Obliečky z mikrovlákna KARDA biele Rozmer obliečky: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Krepová, z mikrovlákna, z mikroplyšu
SkladomDoprava zadarmo
XPOSE® Mikroplyšové obliečky DIVOKÉ MAKY Exclusive
140×200 cm, z mikrovlákna, z mikroplyšu
Skladom
XPOSE® Bavlnené obliečky ALBÍNA na dve postele - tyrkysové
140×200 cm, bavlnená, jednofarebná
Skladom
XPOSE® Bavlnené obliečky IVANKA na dve postele - fialové
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
XPOSE® Bavlnené obliečky SAMUEL na dve postele - svetlo hnedé
140×200 cm, bavlnená, jednofarebná
Skladom
XPOSE® Bavlnené Renforcé obliečky JARNÝ ŠEPOT
Bavlnená, jednolôžková, s gombíkmi
Skladom
Polybavlnené obliečky DOTHEARTS POLY krémové Rozmer obliečky: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
XPOSE® Bavlnené obliečky YVONA na dve postele - sivé/ružové
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
Skladom
XPOSE® Bavlnené obliečky AGNES na dve postele - hnedé
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom
XPOSE® Bavlnené obliečky KARLA na dve postele - zelené/sivé
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Obliečky z mikrovlákna CIRELLO hnedo-sivé Rozmer obliečky: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Bavlnená, jednofarebná, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
XPOSE® Bavlnené obliečky KAROLÍNA na dve postele - béžové
140×200 cm, bavlnená, so zvieracím motívom
Skladom
Bavlnené obliečky KARDA biele Rozmer obliečky: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
Bavlnená, saténová, krepová
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
XPOSE® Bavlnené obliečky AIGA na dve postele - modré
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom
XPOSE® Bavlnené Renforcé obliečky SRDCOVKA DUO - sivé/béžové
140×200 cm, bavlnená, so srdiečkami
Skladom
XPOSE® Bavlnené obliečky ZIGO na dve postele - béžové
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom
Polybavlnené obliečky SAGHEARTS POLY zelené Rozmer obliečky: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm
140×200 cm, bavlnená, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnené obliečky Renforcé – Herbár mentolový
Bavlnená, s kvetinovým motívom
Skladom
XPOSE® Bavlnené Renforcé obliečky RASTLINY
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
XPOSE® Bavlnené Renforcé obliečky EVITA DUO na dve lôžka - tmavo sivé/svetlo sivé
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
XPOSE® Bavlnené obliečky ALENKA na dve postele - hnedé
Bavlnená, dvojlôžková, s gombíkmi
Skladom
XPOSE® Bavlnené obliečky EKINOKS na dve postele
140×200 cm, bavlnená, dvojlôžková
SkladomNajlepšie produkty od Bonami.sk

Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový, priemer
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
Hrací, klasický, kusový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový, priemer
Skladom
WC sedadlo 2 v 1 s detskou doskou Wenko Syros, 44, x 37,5 cm
Výška, priemer
Skladom
Stojan 12 fliaš vína z orechového dreva Wenko Norway
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky, priemer
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
Priemer, s držiakom toaletného papiera, plastová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Krémovobiely plastový úložný box s vekom 29x39x19 cm Style – Curver
19×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Závesný oceľový košík – Metaltex
Drôtený, plastový, hranatý
Skladom
Matne biely pedálový oceľový odpadkový kôš 5 l Collungo – Wenko
28×29×14 cm, pedálový, s vekom
Skladom
Bavlnená plážová osuška 76x160 cm Hello Summer – Catherine Lansfield
76×160 cm, plážový, bavlnený

Forma na pečenie z liateho hliníka v zlatej farbe Bonami Selection Lotus
24×24 cm, ⌀ 24 cm, na bábovku, okrúhla
Skladom
Plastové dózy v súprave 24 ks na potraviny Fresco – Hermia
Na potraviny, plastová, v sadách
Skladom
Pedálový kovový odpadkový kôš 3 l – Orion
25 cm, ⌀ 17 cm, pedálový, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Polyresinový stojan na umývacie prostriedky Resa – Wenko
Stojaci, s pumpičkou, priemer
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová, hĺbka
Skladom
































































