







Dobré vedieť: k stolu je možné dokúpiť dve prídavné dosky. Starostlivosť: Jedálenský stôl bol ošetrený povrchovou úpravou s názvom Rubio Monocoat zaisťujúcou jeho odolnosť voči opotrebovaniu. Pred používaním ho tak nie je potrebné nijako ošetrovať. Na zaistenie stáleho vzhľadu dosky sa však odporúča stôl ošetrovať pomocou prípravku Rubio Surface Care v prípade čistenia škvŕn a Rubio Refresh Eco na osvieženie povrchu.
| Krajina pôvodu | CN |
|---|---|
| Hrúbka | 3 cm |
| Tvar | Okrúhly |
| Výška nôh | 65 cm |
| Dĺžka po rozložení | 230 cm |
| Nosnosť | 50 kg |
| Váha | 45 kg |
| Starostlivosť | Čistiť vlhkou handričkou alebo hubkou, nepoužívať agresívne a abrazívne čističe |
| Prídavná doska je súčasťou balenia | Nie |
| Rozkladanie | Áno |
| Produktový rad | Glenside |
| Vyžaduje montáž | Čiastočne |
| Dizajnový štýl | Moderný/škandinávsky |
| Kvalita | Extra |
| Farba nôh | Tmavé drevo |
| Materiál nôh | Masív dub |
| Povrchová úprava | Olejovanie |
| Farba dreva | Tmavé drevo |
| Dekor | Dub |
| Počet osôb | Pre 8 osôb/pre 6 osôb |
| Materiál dosky stola | MDF |
| Farba | Tmavohnedá |
| Výrobca | Rowico |

Plastový, kusový
Skladom
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nástenný, prísavkový
Skladom
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Na vreckovky
Skladom
Silikónová
Skladom
Sklenený, interiérový, na dlhé sviečky
Skladom
Kovová
Skladom
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
18×50×25 cm, plastový
Skladom

18×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Stojaci, s pumpičkou
Skladom
8×30×10 cm, rovná
Skladom
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
102×115×77 cm, s komodou, voľne stojaci