Odporúčame
Jednolôžková posteľ v dekore duba v prírodnej farbe 90x190 cm Naia – Tvilum
Rozmery 80×96×196 cm
História cien
- 26. 5. 2026 - 101,2 €
- 19. 4. 2026 - 101,2 €
- 14. 2. 2026 - 99,5 €
- 5. 2. 2026 - 117 €
- 23. 1. 2026 - 101 €
- 27. 11. 2025 - 88 €
- 26. 11. 2025 - 89 €
- 7. 11. 2025 - 99 €
- 5. 11. 2025 - 102 €
Popis produktu
Jednolôžková posteľ v dekore duba v prírodnej farbe 90x190 cm Naia – Tvilum
Rozmery
| Šírka: | 96 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 196 cm |
| Výška: | 80 cm |
Parametre
| Dekor | Dub |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Krajina pôvodu | DK |
| Výška nôh | 20 cm |
| Výška uchytenia roštu | 27 |
| Výška čela postele | 40 cm |
| Výška rámu postele | 40 cm |
| Váha | 32.7 kg |
| Rozmer | 90x190 |
| Dĺžka | 196.6 cm |
| Topper súčasťou | Nie |
| Starostlivosť | Čistiť suchou handričkou, nepoužívať agresívne a abrazívne čističe |
| Rošt je súčasťou | Nie |
| Produktový rad | Naia |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Dizajnový štýl | Moderný |
| Kvalita | Special Week/Basic |
| Povrchová úprava | Fólia |
| Farba dreva | Svetlé drevo |
| Matrac je súčasťou | Nie |
| Príslušenstvo | Na nožičkách/s čelom/bez úložného priestoru |
| Materiál konštrukcie | Drevotrieska |
| Materiál | Drevotrieska |
| Material | Drevotrieska |
| Výrobca | Tvilum |
Najlepšie produkty od Bonami.sk

Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový, priemer
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
Priemer, s držiakom toaletného papiera, kovová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
WC sedadlo 2 v 1 s detskou doskou Wenko Syros, 44, x 37,5 cm
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky, priemer
Skladom
Stojan 12 fliaš vína z orechového dreva Wenko Norway
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Krémovobiely plastový úložný box s vekom 29x39x19 cm Style – Curver
19×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Béžová lavica z textílie buklé Watford – House Nordic
46×95×37 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesný oceľový košík – Metaltex
Drôtený, plastový, hranatý
Skladom
Sušiak na bielizeň Infinity Flex – Vileda
128×56×304 cm, skladací, interiérový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Polyresinový stojan na umývacie prostriedky Resa – Wenko
Stojaci, s pumpičkou, priemer
Skladom
Pedálový kovový odpadkový kôš 3 l – Orion
25 cm, ⌀ 17 cm, pedálový, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Forma na pečenie z liateho hliníka v zlatej farbe Bonami Selection Lotus
24×24 cm, ⌀ 24 cm, na bábovku, okrúhla
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová, hĺbka
Skladom
Plastové dózy v súprave 24 ks na potraviny Fresco – Hermia
Na potraviny, plastová, v sadách
Skladom



































