Odporúčame
Biele/v terakotovej farbe krepové obliečky na jednolôžko 140x200 cm Caraway – B.E.S.
Rozmery 140×200 cm
História cien
- 30. 5. 2026 - 23,3 €
- 19. 4. 2026 - 23,3 €
- 19. 3. 2026 - 22,3 €
- 9. 2. 2026 - 24 €
- 11. 11. 2025 - 22,8 €
- 5. 11. 2025 - 24,9 €
Popis produktu
Biele/v terakotovej farbe krepové obliečky na jednolôžko 140x200 cm Caraway – B.E.S.
Rozmery
| Šírka: | 140 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
Parametre
| Materiál | Krep |
|---|---|
| Typ | Jednolôžko |
| Zapínanie | Zips |
| Vlastnosť | Nežehlivé |
| Krajina pôvodu | CZ |
| Zloženie a druh materiálu | Krep/bavlna |
| Počet obliečok na vankúš | 1 |
| Váha | 3.2 kg |
| Súprava | Vrátane obliečky na vankúš |
| Dĺžka | 200 cm |
| Rozmery obliečok | 140x200 |
| Veľkosť vankúša | 70x90 |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Zapínanie obliečok | Na zips |
| Zapínanie vankúša | Zips |
| Vzor | S potlačou |
| Dizajnový štýl | Klasický |
| Kvalita | Basic |
| Hustota | 120 g/m² |
| Starostlivosť | Vhodné do sušičky/perte na 60 stupňov |
| Špecifikácia materiálu | 100% bavlna |
| Farba | Biela/terakotová |
| Výrobca | B.E.S. |
Najlepšie produkty od Bonami.sk

Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový, priemer
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, hrací, klasický
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový, priemer
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
Priemer, s držiakom toaletného papiera, plastová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky, priemer
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
WC sedadlo 2 v 1 s detskou doskou Wenko Syros, 44, x 37,5 cm
Výška, priemer
Skladom
Závesný oceľový košík – Metaltex
Drôtený, plastový, hranatý
Skladom
Béžová lavica z textílie buklé Watford – House Nordic
46×95×37 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Krémovobiely plastový úložný box s vekom 29x39x19 cm Style – Curver
19×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Plastové dózy v súprave 12 ks na potraviny Fresco – Hermia
Na potraviny, plastová, v sadách
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
Priemer, s držiakom toaletného papiera, kovová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Forma na pečenie z liateho hliníka v zlatej farbe Bonami Selection Lotus
24×24 cm, ⌀ 24 cm, na bábovku, okrúhla
Skladom
Plastové dózy v súprave 24 ks na potraviny Fresco – Hermia
Na potraviny, plastová, v sadách
Skladom
Čierna samodržiaca kúpeľňová polička z nerezovej ocele Genova - Wenko
8×30×11 cm, rovná, priemer
Skladom
Plastové dózy v súprave 12 ks na potraviny Fresco – Hermia
Na potraviny, plastová, v sadách
Skladom
Celoročný detský set prikrývky a vankúša do detskej postieľky 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, celoročná, s vankúšom
Skladom






























