Odporúčame
Čierna LED stmievateľná stojacia lampa (výška 150 cm) Dent – Fischer & Honsel
179,4 €
História cien
- 15. 5. 2026 - 179,4 €
- 19. 4. 2026 - 179,4 €
- 14. 2. 2026 - 178,5 €
- 5. 2. 2026 - 210 €
- 23. 1. 2026 - 178,5 €
- 16. 1. 2026 - 182,7 €
- 27. 11. 2025 - 159 €
- 26. 11. 2025 - 160 €
- 7. 11. 2025 - 188 €
- 5. 11. 2025 - 193 €
Popis produktu
Čierna LED stmievateľná stojacia lampa (výška 150 cm) Dent – Fischer & Honsel
Parametre
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Zapínanie | Vypínač |
| Farba | Biela |
| Stmievač | Ano |
| Materiál | Kov |
| Príkon | 5.8 W |
| Počet žiaroviek | 1 ks |
| Typ | LED |
| Váha | 3.397 kg |
| Vlastnosti svietidla | Viac režimov osvetlenia/stmievateľná |
| Vlastnosti žiarovky | Neutrálna (teplota)/teplá (teplota) |
| Žiarovka je súčasťou balenia | Áno |
| Dĺžka napájacieho kábla | 230 cm |
| Vypínač | Na lampe |
| Napájanie | Do zásuvky |
| Energetická trieda | F |
| Produktový rad | Dent |
| Stupeň krytia | IP20 |
| Kvalita | Extra |
| Starostlivosť | Utierajte suchou handričkou |
| Material | Kov |
| Výrobca | Fischer & Honsel |
Najlepšie produkty od Bonami.sk

53 €59 €
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
8,5 €
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
55 €
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
10,6 €
Transparentná protišmyková kúpeľňová podložka Wenko Paradise, 71 × 36 cm
Skladom
48 €54 €
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
13,1 €
Nástenné hodiny ø 30,5 cm – Dakls
Nástenná, analógová
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
95 €106 €
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
62 €
Čierne kovové rámčeky na stenu v súprave 5 ks 66x69 cm Exhibit – Umbra
69×66 cm, na viac fotiek, nástenný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
8,9 €15,4 €
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
6,9 €7,9 €
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
57 €64 €
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
23,4 €
Biely plastový odpadkový kôš 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
22,8 €25,9 €
Miska na mydlo bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc, až 33g
Nástenná
Skladom
35,9 €39,7 €
Kuchynská rohová polica Wenko Lou, 30 x 33 cm
33×30×11 cm, rohová, v modernom štýle
Skladom
7,2 €7,9 €
Závesný oceľový košík – Metaltex
Plastový, kusový
Skladom
49 €54 €
Záchodová doska 37 x 42,5 cm Bamboo – Wenko
Klasická, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
20,3 €22,4 €
Celoročný detský set prikrývky a vankúša do detskej postieľky 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, celoročná
Skladom
48 €54 €
Svetlohnedý stojan na toaletný papier s WC kefou Wenko Rivalta
S držiakom toaletného papiera, kovová, sklenená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom






























