Odporúčame
Tmavomodrá čalúnená dvojlôžková posteľ s úložným priestorom a roštom 180x200 cm Elio – Milo Casa
1 359,2 €
História cien
- 23. 5. 2026 - 1 359,2 €
- 19. 4. 2026 - 1 359,2 €
- 6. 3. 2026 - 1 325,2 €
- 14. 2. 2026 - 1 129,7 €
- 5. 2. 2026 - 1 329 €
- 30. 1. 2026 - 1 127 €
- 23. 1. 2026 - 1 128 €
- 16. 1. 2026 - 1 129 €
- 26. 11. 2025 - 1 018 €
- 7. 11. 2025 - 1 196 €
- 5. 11. 2025 - 1 235 €
Popis produktu
Tmavomodrá čalúnená dvojlôžková posteľ s úložným priestorom a roštom 180x200 cm Elio – Milo Casa
Parametre
| S úložným priestorom | Ano |
|---|---|
| Čalúnenie | Látka |
| Farba | Modrá |
| Krajina pôvodu | PL |
| Výška nôh | 2 cm |
| Počet nôh | 4 ks |
| Stredový nosník | Áno |
| Výška čela postele | 78 cm |
| Výška rámu postele | 33 cm |
| Nosnosť | 200 kg |
| Váha | 120 kg |
| Rozmer | 180x200 |
| Dĺžka | 223 cm |
| Starostlivosť | Čistiť vlhkou handričkou alebo hubkou, nepoužívať agresívne a abrazívne čističe/nepoužívať vysávač |
| Materiál roštu | Preglejka |
| Materiál zadnej časti | Netkaná textília |
| Rošt je súčasťou | Áno |
| Produktový rad | Elio |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Dizajnový štýl | Retro/glamour |
| Kvalita | Extra |
| Farba nôh | Čierna |
| Materiál nôh | Plast |
| Typ roštu | Lamelové |
| Matrac je súčasťou | Nie |
| Príslušenstvo | Bez nôh/s úložným priestorom/s čelom |
| Materiál konštrukcie | Preglejka/kov |
| Špecifikácia materiálu | 100% polyester |
| Hodnota testu martindale | 50000 martindale |
| Názov poťahu | Bluvel 86 |
| Materiál čalúnenia | Zamat |
| Materiál | Čalúnené |
| Material | Čalúnené |
| Výrobca | Milo Casa |
Najlepšie produkty od Bonami.sk

8,9 €15,4 €
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
50 €59 €
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
22,9 €
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
10,6 €13,3 €
Stojan 12 fliaš vína z orechového dreva Wenko Norway
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
95 €106 €
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
6,9 €7,9 €
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
6,9 €7,9 €
Závesný oceľový košík – Metaltex
Plastový, kusový
Skladom
48 €54 €
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
8,5 €
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
41 €46 €
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
30,4 €
Set na výrobu kvásku so stierkou 2 ks 700 ml – Lékué
Silikónová
Skladom
55 €
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
14,8 €17,4 €
Pedálový kovový odpadkový kôš 3 l – Orion
25 cm, ⌀ 17 cm, pedálový, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
9,7 €10,6 €
Krémovobiely plastový úložný box s vekom 29x39x19 cm Style – Curver
18×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
15,6 €18,4 €
Čierny kovový odkvapkávač 43x23,5 cm Radka – Orion
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
19,1 €20,8 €
Polyresinový stojan na umývacie prostriedky Resa – Wenko
Stojaci, s pumpičkou
Skladom
63 €
Sprchová roleta Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
39,4 €45 €
Svetlosivý plastový záhradný úložný box Woodys – Toomax
53×78×45 cm, plastový, priemer
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom



































