





Rozmery 86×54×63 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Béžové jedálenské stoličky v súprave 4 ks Malila – Marckeric
| Šírka: | 54 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 63 cm |
| Výška: | 86 cm |
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Sady | 4 ks |
| Farba | Sivá |
| Krajina pôvodu | CN |
| Typ | Čalúnené |
| Počet kusov | 4 ks |
| Výška zadnej opierky | 32.5 cm |
| Šírka sedadla | 43 cm |
| Hĺbka sedadla | 43.5 cm |
| Výška sedadla | 48 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Váha | 4.5 kg |
| Vlastnosť | Nemožno stohovať |
| Starostlivosť | Čistiť suchou handričkou, nepoužívať agresívne a abrazívne čističe |
| Výplň | Molitan (PUR) |
| Produktový rad | Malila |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Dizajnový štýl | Moderný |
| Kvalita | Basic |
| Farba nôh | Čierna |
| Materiál nôh | Kov |
| Materiál konštrukcie | Kov |
| Materiál sedáka | Preglejka |
| Materiál | Kov/polstrovaný |
| Špecifikácia materiálu | 100% polyester |
| Hodnota testu martindale | 60000 martindale |
| Názov poťahu | Curio 09 |
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Material | Kov/polstrovaný |
| Výrobca | Marckeric |

Kovová, čalúnená, s podrúčkami
Na odoslanie o 3 dni
Drevená, kovová, čalúnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Skladacia, plastová, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
81×51×55 cm, drevená, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
79×45×55 cm, v dekore dub, v škandinávskom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Skladacia, plastová, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
76×45×40 cm, drevená, čalúnená
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
74×51×55 cm, čalúnená, skladacia
Dostupné v 11 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenný, prísavkový
Skladom
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Plastový, kusový
Skladom
Na vreckovky
Skladom
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovová
Skladom
Silikónová
Skladom
24×24 cm, ⌀ 24 cm, kovová, teflónová
Skladom
18×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Voľne stojaca
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Na potraviny, plastová, v sadách
Skladom
53×78×45 cm, plastový, priemer
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom