

Zákazníci najčastejšie spomínajú
Zobraziť recenzieTextilné vianočné ozdoby v súprave 6 ks 11 cm Knit – Dakls
| Farba | Biela |
|---|---|
| Krajina pôvodu | CN |
| Počet kusov | 6 ks |
| Materiál | Textil |
| Hrúbka | 0.1 cm |
| Tvar | Atypický |
| Váha | 0.01 kg |
| Dĺžka | 11 cm |
| Kvalita | Basic |
| Material | Textil |
| Výrobca | Dakls |
Zákazníci najčastejšie spomínajú
Používateľské recenzie
Krásne. Objednané opakovane
Zakúpené v eshope Bonami.sk
Stiahnuté z e-shopu Bonami.sk
Krásné textilní ozdoby. Nárámný kontrast s vánočním stromkem. Doplňte červenou.
Zakúpené v eshope Bonami.sk
Stiahnuté z e-shopu Bonami.sk
Šikovná práca, len žiaľ nie sú úplne rovnakej farby, hoci som si ich objednal ako biele.
Milé ozdoby, na stromčeku vyniknú a keď ich odložím, nezaberú veľa miesta.
Zakúpené v eshope Bonami.sk
Stiahnuté z e-shopu Bonami.sk

Nástenný, prísavkový
Skladom
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastový, kusový
Skladom
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Na vreckovky
Skladom
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Kovová
Skladom
100×70 cm, na plátne, jednodielny
SkladomDoprava zadarmo
18×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Silikónová
Skladom
Kovová
Skladom
128×56×304 cm, interiérový, stojaci
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch

25 cm, ⌀ 17 cm, pedálový, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom