Odporúčame
Béžová stolová lampa s textilným tienidlom (výška 39 cm) Eruca – Markslöjd
História cien
- 28. 5. 2026 - 103,7 €
- 19. 4. 2026 - 103,7 €
- 14. 2. 2026 - 102,9 €
- 5. 2. 2026 - 121 €
- 23. 1. 2026 - 102,9 €
- 16. 1. 2026 - 105,27 €
- 27. 11. 2025 - 90 €
- 26. 11. 2025 - 91 €
- 7. 11. 2025 - 106 €
- 5. 11. 2025 - 108 €
Popis produktu
Béžová stolová lampa s textilným tienidlom (výška 39 cm) Eruca – Markslöjd
Parametre
| Zapínanie | Vypínač |
|---|---|
| Umiestnenie | Na nočný stolík |
| Farba | Béžová |
| Materiál | Drevo |
| Príkon | 40 W |
| Počet žiaroviek | 1 ks |
| Pätica | E27 |
| Váha | 0.57 kg |
| Dĺžka | 21 cm |
| Žiarovka je súčasťou balenia | Nie |
| Vypínač | Na kábli |
| Napájanie | Do zásuvky |
| Dizajnový štýl | Moderný |
| Stupeň krytia | IP20 |
| Kvalita | Premium |
| Starostlivosť | Utierajte suchou handričkou |
| Materiál tienidla | Textil |
| Material | Drevo |
| Výrobca | Markslöjd |
Najlepšie produkty od Bonami.sk

Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, hrací, klasický
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový, priemer
Skladom
WC sedadlo 2 v 1 s detskou doskou Wenko Syros, 44, x 37,5 cm
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
Priemer, s držiakom toaletného papiera, kovová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Stojan 12 fliaš vína z orechového dreva Wenko Norway
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky, priemer
Skladom
Krémovobiely plastový úložný box s vekom 29x39x19 cm Style – Curver
19×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Závesný oceľový košík – Metaltex
Drôtený, plastový, hranatý
Skladom
Forma na pečenie z liateho hliníka v zlatej farbe Bonami Selection Lotus
24×24 cm, ⌀ 24 cm, na bábovku, okrúhla
Skladom
Pedálový kovový odpadkový kôš 3 l – Orion
25 cm, ⌀ 17 cm, pedálový, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastové dózy v súprave 24 ks na potraviny Fresco – Hermia
Na potraviny, plastová, v sadách
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová, hĺbka
Skladom
Polyresinový stojan na umývacie prostriedky Resa – Wenko
Stojaci, s pumpičkou, priemer
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
Priemer, s držiakom toaletného papiera, kovová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Svetlohnedý stojan na toaletný papier s WC kefou Wenko Rivalta
Priemer, s držiakom toaletného papiera, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom































