Odporúčame
Antracitová modulárna rohová pohovka z textílie bouclé (ľavý roh) Bellis – Micadoni Home
Rozmery 70×218×155 cm
1 954,2 €
História cien
- 12. 5. 2026 - 1 954,2 €
- 19. 4. 2026 - 1 954,2 €
- 5. 11. 2025 - 1 886 €
- 5. 11. 2025 - 2 062 €
Popis produktu
Antracitová modulárna rohová pohovka z textílie bouclé (ľavý roh) Bellis – Micadoni Home
Rozmery
| Šírka: | 218 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 155 cm |
| Výška: | 70 cm |
Parametre
| Orientácia | Ľavá |
|---|---|
| Výška opierky | Nízka |
| Sedacie vankúše | Na pevno |
| Chrbtové vankúše | Na pevno |
| Tvrdosť sedadla | Stredne tvrdé |
| Krajina pôvodu | PL |
| Šírka podrúčky | 26 cm |
| Výška podrúčky | 58 cm |
| Výška zadnej opierky | 30 cm |
| Šírka sedadla | 218 cm |
| Hĺbka sedadla | 62 cm |
| Výška sedadla | 43 cm |
| Výška nôh | 5 cm |
| Hĺbka sedu leňošky | 124 cm |
| Celková hĺbka základnej časti | 94 cm |
| Nosnosť | 450 kg |
| Váha | 102 kg |
| Veľkosť pohovky | Štvormiestna |
| Odnímateľný poťah | Nie |
| Starostlivosť | Čistiť suchou handričkou, nepoužívať agresívne a abrazívne čističe |
| Výplň | Molitan (PUR)/pružiny |
| Produktový rad | Bellis |
| Roh a tvar | S leňoškou/ľavý roh |
| Vyžaduje montáž | Čiastočne |
| Dizajnový štýl | Moderný |
| Kvalita | Extra |
| Farba nôh | Čierna |
| Materiál nôh | Plast |
| Materiál konštrukcie | Masívna borovica/preglejka/drevotrieska |
| Špecifikácia materiálu | 100% polyester |
| Hodnota testu martindale | 30000 martindale |
| Názov poťahu | Rolf 8 |
| Materiál čalúnenia | Buklé |
| Farba | Antracitová |
| Výrobca | Micadoni |
Najlepšie produkty od Bonami.sk

95 €106 €
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
48 €54 €
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
55 €
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
53 €59 €
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
8,5 €
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
41 €46 €
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
8,9 €15,4 €
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
6,9 €7,9 €
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
62 €
Čierne kovové rámčeky na stenu v súprave 5 ks 66x69 cm Exhibit – Umbra
69×66 cm, na viac fotiek, nástenný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
211 €231 €
Zelená vitrína z jedľového dreva 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, drevená, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Doprava zadarmo
27,8 €
Tmavohnedý drevený stojací rámček 19x24 cm Bellwood – Umbra
Drevený, v modernom štýle, stojací
Skladom
57 €64 €
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
17,6 €
Biely plastový odpadkový kôš 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
79 €
Pekáč z liatiny 26x26 cm Litina – Orion
S vekom, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch

30,5 €33,8 €
Dávkovač mydla bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc
Nástenný, s pumpičkou
Skladom
7,2 €7,9 €
Závesný oceľový košík – Metaltex
Plastový, kusový
Skladom
18,4 €
Čierny kovový odkvapkávač 43x23,5 cm Radka – Orion
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
22,8 €25,9 €
Miska na mydlo bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc, až 33g
Nástenná
Skladom



















