Odporúčame
Ružové obliečky na jednolôžko 135x200 cm Rosemoor Floral – RHS
Rozmery 135×200 cm
17,6 €
História cien
- 19. 5. 2026 - 17,6 €
- 13. 2. 2026 - 17,6 €
- 12. 2. 2026 - 17,7 €
- 30. 1. 2026 - 17,9 €
- 16. 1. 2026 - 19 €
- 26. 11. 2025 - 18 €
- 11. 11. 2025 - 19 €
- 7. 11. 2025 - 19,7 €
- 5. 11. 2025 - 20,1 €
Popis produktu
Ružové obliečky na jednolôžko 135x200 cm Rosemoor Floral – RHS
Rozmery
| Šírka: | 135 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
Parametre
| Typ | Jednolôžko |
|---|---|
| Farba | Ružová |
| Motív | Kvetiny |
| Vlastnosť | Obojstranné |
| Krajina pôvodu | CN |
| Zloženie a druh materiálu | Polyester |
| Počet obliečok na vankúš | 1 |
| Váha | 1.1 kg |
| Súprava | Vrátane obliečky na vankúš |
| Dĺžka | 200 cm |
| Rozmery obliečok | 135x200 |
| Veľkosť vankúša | 50x75 |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Produktový rad | RHS x Catherine Lansfield |
| Zapínanie obliečok | Na gombíky |
| Zapínanie vankúša | Gombíky |
| Vzor | Kvetiny |
| Dizajnový štýl | Romantický |
| Kvalita | Basic |
| Starostlivosť | Vhodné do sušičky/perte na 40 stupňov |
| Špecifikácia materiálu | 100% polyester |
| Výrobca | RHS |
Najlepšie produkty od Bonami.sk

51 €59 €
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
7 €7,9 €
Závesný oceľový košík – Metaltex
Plastový, kusový
Skladom
95 €106 €
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
8,9 €15,4 €
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
48 €54 €
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
6,9 €7,9 €
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
8,5 €
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
10,7 €14,2 €
Stojan 12 fliaš vína z orechového dreva Wenko Norway
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
22,9 €
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
30,4 €
Set na výrobu kvásku so stierkou 2 ks 700 ml – Lékué
Silikónová
Skladom
55 €
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
21,2 €24,9 €
Petrolejová lampa - Orion
Sklenený, interiérový, na dlhé sviečky
Skladom
49 €54 €
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
22,9 €29,9 €
Plastové dózy v súprave 12 ks na potraviny Fresco – Hermia
Na potraviny, plastová, v sadách
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
10,6 €
Transparentná protišmyková kúpeľňová podložka Wenko Paradise, 71 × 36 cm
Skladom
15,6 €18,4 €
Čierny kovový odkvapkávač 43x23,5 cm Radka – Orion
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
63 €
Sprchová roleta Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
28,5 €30,9 €
Sivý úložný box LEGO®
18×50×25 cm, plastový
Skladom

































