Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Knižnica v dekore duba v čierno-prírodnej farbe 60,5x162 cm Klapo – Marckeric
Rozmery 162×60×22 cm
História cien
- 27. 4. 2026 - 146,2 €
- 14. 2. 2026 - 146,2 €
- 5. 2. 2026 - 172 €
- 26. 1. 2026 - 134 €
- 23. 1. 2026 - 145 €
- 16. 1. 2026 - 146 €
- 26. 11. 2025 - 131 €
- 7. 11. 2025 - 154 €
- 5. 11. 2025 - 161 €
Popis produktu
Knižnica v dekore duba v čierno-prírodnej farbe 60,5x162 cm Klapo – Marckeric
Rozmery
| Šírka: | 60 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 22 cm |
| Výška: | 162 cm |
Parametre
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Tvar | Rovné |
| Dekor | Dub |
| Materiál | Lamino |
| Typ dvierok | Otvorené / bez dvierok |
| Krajina pôvodu | TR |
| Nosnosť | 50 kg |
| Váha | 22.48 kg |
| Starostlivosť | Čistiť suchou handričkou, nepoužívať agresívne a abrazívne čističe |
| Materiál zadnej časti | Drevovláknitá doska |
| Bezpečnostné pripevnenie k stene | Áno |
| Produktový rad | Klapo |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Dizajnový štýl | Moderný |
| Kvalita | Basic |
| Vlastnosti | Bez nôh/s poličkami |
| Farba dreva | Svetlé drevo |
| Farba | Čierna/prírodná |
| Material | MDF |
| Výrobca | Marckeric |
Odporúčame

Knižnica VASAGLE Monica hnedá/čierna
V rustikálnom štýle, matná, rovná
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Kancelárska knižnica OLIV 2D biela
Matná, rovná, v škandinávskom štýle
Skladom
Moderná knižnica Houseland Manco Separator dub prírodný
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Knižnica Houseland KARMATO antracit
V modernom štýle, matná, rovná
SkladomDoprava zadarmo
Knižnica VASAGLE Letta hnedá/čierna
V rustikálnom štýle, matná, rovná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Kancelářská knihovna Houseland Olivie 01 dub sonoma
V modernom štýle, matná, rovná
Skladom
Knižnica OLIV 2D antracit/dub artisan
Drevená, v dekore dub, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Knižnica Vasagle Morris biela
V modernom štýle, matná, rovná
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Voľne stojaca knižnica Vasagle Porat 40 cm hnedá/čierna
Matná, rovná, v škandinávskom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Knižnica Houseland Zdelia hnedo-čierna
V rustikálnom štýle, matná, rovná
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kancelárska knižnica OLIV 2D dub sonoma / biela
Matná, v provence štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomNajlepšie produkty od Bonami.sk

Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Skladom
Béžový organizér do zásuvky s priehradkami Bigso Box of Sweden Drawer, 16,5 x 11 cm
11×16×29 cm, textilný
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Rohožka z kokosového vlákna 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, z kokosového vlákna, obdĺžniková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Biely plastový odpadkový kôš 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dávkovač mydla bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc
Nástenný, s pumpičkou
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Súprava 6 šálok s tanierikom Brandani Medicea
Porcelánový, s podšálkou, valentínsky
Skladom
Budík v drevenom dekore Karlsson Block, 16 × 7,2 cm
Drevený, v škandinávskom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Hnedá sklenená váza Bloomingville Ingolf, výška 26 cm
Stolná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Čierny samodržiaci plastový dávkovač mydla 0.25 l Carpino - Wenko
Stojaci, s pumpičkou
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Rivalitaw
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

































































