Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Krémové jedálenské stoličky v súprave 4 ks Milu – Marckeric
Rozmery 85×47×58 cm
História cien
- 4. 4. 2026 - 300,1 €
- 14. 2. 2026 - 300,1 €
- 16. 1. 2026 - 300 €
- 26. 11. 2025 - 270 €
- 7. 11. 2025 - 317 €
- 5. 11. 2025 - 331 €
Popis produktu
Krémové jedálenské stoličky v súprave 4 ks Milu – Marckeric
Rozmery
| Šírka: | 47 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 58 cm |
| Výška: | 85 cm |
Parametre
| Farba | Krémová |
|---|---|
| Krajina pôvodu | CN |
| Typ | Čalúnené |
| Počet kusov | 4 ks |
| Výška zadnej opierky | 36 cm |
| Šírka sedadla | 47 cm |
| Hĺbka sedadla | 40 cm |
| Výška sedadla | 48 cm |
| Výška nôh | 45 cm |
| Nosnosť | 100 kg |
| Váha | 4.65 kg |
| Vlastnosť | Nemožno stohovať |
| Starostlivosť | Čistiť vlhkou handričkou alebo hubkou, nepoužívať agresívne a abrazívne čističe |
| Výplň | Molitan (PUR) |
| Produktový rad | Milu |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Dizajnový štýl | Moderný |
| Kvalita | Basic |
| Farba nôh | Čierna |
| Materiál nôh | Kov |
| Povrchová úprava | Práškovanie |
| Materiál konštrukcie | Preglejka/kov |
| Materiál | Polstrovaný/kov |
| Špecifikácia materiálu | 100% polyester |
| Hodnota testu martindale | 60000 martindale |
| Materiál čalúnenia | Polyester |
| Material | Polstrovaný/kov |
| Výrobca | Marckeric |
Odporúčame

Set 4 kresiel LAVA - svetlosivý zamat
Kovová, v škandinávskom štýle, s látkovým sedákom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Jedálenské stoličky v dekore duba Roxby - Actona
79×45×55 cm, v dekore dub, v škandinávskom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Jedálenská stolička Coreon, hnedá / strieborná
97×59×44 cm, kovová, čalúnená
Dostupné v 11 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
TRENDIE Otočná zamatová jedálenská stolička SOFIA 360 tmavo béžová
Kovová, čalúnená, skladacia
Dostupné v 7 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Béžová/v prírodnej farbe jedálenská stolička Addi – Actona
76×56×54 cm
Dostupné v 12 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jedálenská stolička Justin, béžová / orech
51×57 cm, kovová, skladacia
Dostupné v 9 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Krémová zamatová stolička LIBRA BUTTER CREAM
86×43×54 cm, čalúnená, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Set 4 zamatových kresiel LAGO - šedé
Kovová, čalúnená, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Super strečové poťahy NIAGARA čokoládová stoličky s operadlom 2 ks (40 x 40 x 55 cm)
Orientálna
Na odoslanie o 4 dni
Set 4 zamatových kresiel LAGO - zelené
Kovová, čalúnená, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
IRIS Piesková Béžová (látka Victoria A80) - MODERNÁ ČALÚNENÁ STOLIČKA DO OBÝVAČKY/JEDÁLNE LOFT
Kovová, čalúnená, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Otočné Kreslo NANA -béžový zamat / čierne nohy
S podrúčkami, v škandinávskom štýle, v industriálnom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
TRENDIE Zamatová jedálenská stolička LYON modrá
Kovová, čalúnená, skladacia
Dostupné v 10 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Jedálenská stolička Autronic 59x90 cm čierna látka HC-511 BK4
Kovová, čalúnená, v modernom štýle
Dostupné v 10 e-shopoch
Skladom
TRENDIE Jedálenské stoličky SKY čierne 4 ks - škandinávsky štýl
V modernom štýle, v dekore buk, v škandinávskom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Hnedé/béžové jedálenské kreslo s podrúčkami z jaseňového dreva Granite – Kave Home
73×61×53 cm, s podrúčkami, v dekore jaseň

Súprava 4ks jedálenských stoličiek KITO čiernych
80×46×54 cm, drevená, v modernom štýle
Dostupné v 11 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastová jedálenská stolička EASY II 3+1 ZADARMO, čierna
Skladacia, plastová, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Jedálenská stolička Elen Velvet, béžová
91×45×45 cm, kovová, v škandinávskom štýle
Dostupné v 12 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Set 4 kresiel LAVA - béžový zamat / čierne nohy
Kovová, v škandinávskom štýle, s látkovým sedákom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Plastová jedálenská stolička SIMPLY 3+1 ZADARMO, zelená
Skladacia, plastová, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Jedálenské stoličky SCANDI čierne 4 ks - škandinávsky štýl
Drevená, v modernom štýle, v rustikálnom štýle
Dostupné v 17 e-shopoch
SkladomNajlepšie produkty od Bonami.sk

Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Čierny kovový odkvapkávač 43x23,5 cm Radka – Orion
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Termoska v bielo-zlatej farbe 1 l Alessia – Vialli Design
0,5 - 1 l
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Zelený nočník - Kindsgut
Pre chlapca
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dávkovač mydla bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc
Nástenný, s pumpičkou
Skladom
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Nástenný nočný stolík Woodman Farsta Wall Bedside
12×40×30 cm, v dekore dub, matný
Skladom
Bielo-modré obliečky na jednolôžko 135x200 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
135×200 cm, jednolôžková
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Biely plastový odpadkový kôš 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Pedálový kovový odpadkový kôš 3 l – Orion
25 cm, ⌀ 17 cm, pedálový, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Štamperlíky v súprave 6 ks 50 ml – Lyngby Glas
Na liehoviny, v sadách
Skladom
Sivý úložný box LEGO®
18×50×25 cm, plastový
Skladom
Plastové dózy v súprave 24 ks na potraviny Fresco – Hermia
Na potraviny, plastová, v sadách
Skladom
Čierna keramická WC kefa Casoli - Wenko
Keramická
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
































































