


Rozmery 70×90 cm
Vyberte si z 2 e-shopov:
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál Poťah: 100% polyester Výplň: 100% polyester - duté silikónizované vlákno Farba Biela Rozmer Šírka: 70 cm Dĺžka: 90 cm Hmotnosť náplne: 1100 g Podrobnosti Antialergický Vnútorný vankúš bez zapínania Odporúčaná teplota prania max. 40 °C
| Šírka: | 70 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 90 cm |
| Typ | Klasický |
|---|---|
| Vnútorná výplň | Polyester |
| Antialergické | Ano |
| Materiál poťahu | Polyester |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Umiestnenie | Interiérové |
| Rozmer vankúša | 70 x 90 cm |
| Povrchový materiál | 100% polyester |
| Odporúčaná teplota prania | 40 °C |
| Hmotnosť vankúša | 1100 g |
| Výplňový materiál | 100% polyester |
| Ročné obdobie | Celoročne |
| Dĺžka | 70 cm |
| Zapínanie | Bez zapínania |

50×70 cm, na spanie, antialergický
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
50×70 cm, dekoračný, antialergický
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
60×50 cm, na spanie, antialergický
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
60×50 cm, na spanie, antialergický
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
40×60 cm, na spanie, antialergický
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
40×60 cm, na spanie, antialergický
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Anatomický, antialergický, s výplňou z polyesteru
Skladom
Anatomický, na spanie, antialergický
Skladom
50×40 cm, dekoračný, antialergický
SkladomDoprava zadarmo
50×40 cm, na spanie, antialergický
Skladom
Na spanie, s výplňou z polyesteru, s poťahom z polyesteru
Skladom
50×50 cm, dekoračný, antialergický

40×40 cm, na spanie, antialergický
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Dekoračný, antialergický
Skladom
40×60 cm, z pamäťovej peny, obdĺžnikový

Anatomický, z pamäťovej peny, antialergický
Na odoslanie o 2 dni
40×40 cm, na spanie, antialergický
Skladom
50×70 cm, na spanie, antialergický
Skladom
Na spanie
Skladom

Na spanie, antialergický, s výplňou z polyesteru
Skladom
Na spanie, obdĺžnikový
Skladom
Na spanie, antialergický, bavlnený

Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Na spanie, antialergický
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Anatomický, obdĺžnikový
Skladom
50×70 cm, na spanie, bavlnený
Skladom
50×60 cm, na spanie, jednofarebný
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
70×90 cm, na spanie, antialergický
Skladom
70×90 cm, anatomický, obdĺžnikový
SkladomDoprava zadarmo
46×55 cm, otočná, s látkovým poťahom
Skladom
Závesný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bambusový, bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Látkový, okrúhly, bez nožičiek
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
83×295×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
83×295×140 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
83×295×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, toppery
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
11×158×84 cm, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
LED, povrchová, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovový
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
83×295×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
11×158×84 cm, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Výška, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
73-86×46×56 cm, s látkovým poťahom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
75×80×120 cm, v dekore dub, v modernom štýle
Dostupné v 13 e-shopoch
Skladom
87×32×30 cm, matná, s klasickým otváraním
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom