
Biante Obliečka na vankúš/imitácia brúsenej kože Alcantara ALC-018 Vínovo červená 30 x 50 cm
Jednofarebná, obdĺžniková, so zipsom, polyesterová
10,83 €

Biante Obliečka na vankúš/imitácia brúsenej kože Alcantara ALC-018 Vínovo červená 35 x 45 cm
Jednofarebná, štvorcová, so zipsom, polyesterová
11,27 €

Biante Obliečka na vankúš/imitácia brúsenej kože Alcantara ALC-018 Vínovo červená 40 x 40 cm
Jednofarebná, štvorcová, so zipsom, polyesterová
11,27 €

Biante Obliečka na vankúš/imitácia brúsenej kože Alcantara ALC-018 Vínovo červená 40 x 60 cm
Jednofarebná, obdĺžniková, so zipsom, polyesterová
14,31 €

Biante Obliečka na vankúš/imitácia brúsenej kože Alcantara ALC-018 Vínovo červená 45 x 45 cm
Jednofarebná, štvorcová, so zipsom, polyesterová
14,31 €

Biante Obliečka na vankúš/imitácia brúsenej kože Alcantara ALC-018 Vínovo červená 50 x 50 cm
Jednofarebná, štvorcová, so zipsom, polyesterová
14,74 €

Biante Obliečka na vankúš/imitácia brúsenej kože Alcantara ALC-018 Vínovo červená 50 x 60 cm
Jednofarebná, obdĺžniková, so zipsom, polyesterová
15,18 €

Biante Obliečka na vankúš/imitácia brúsenej kože Alcantara ALC-018 Vínovo červená 50 x 70 cm
Jednofarebná, obdĺžniková, so zipsom, polyesterová
18,22 €

Biante Obliečka na vankúš/imitácia brúsenej kože Alcantara ALC-018 Vínovo červená 60 x 60 cm
Jednofarebná, štvorcová, so zipsom, polyesterová
18,66 €

Biante Obliečka na vankúš/imitácia brúsenej kože Alcantara ALC-018 Vínovo červená 70 x 90 cm
Jednofarebná, štvorcová, obdĺžniková, so zipsom
29,53 €
Biante Obliečka na vankúš/imitácia brúsenej kože Alcantara ALC-018 Vínovo červená 40 x 40 cm
Vybraná varianta:Biante Obliečka na vankúš/imitácia brúsenej kože Alcantara ALC-018 Vínovo červená 40 x 40 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 9,58 €
História cien
- 23. 5. 2026 - 11,27 €
- 8. 5. 2026 - 11,27 €
- 5. 5. 2026 - 9,58 €
- 5. 11. 2025 - 11,27 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Obliečka na vankúš vo vínovo červenej farbe, vyrobený z kvalitnej polyesterovej látky Alcantara s gramážou 210 g/m2, imitujúcej brúsenú semišovú kožu. Látka Alcantara je semišovo hebká a na dotyk veľmi príjemná. Zapínanie na zips je skryté na spodnej (kratšej) strane obliečky a neruší tak jej celkový vzhľad. K obliečkam na vankúše ponúkame aj výplňové vankúše. Šijeme v našich krajčírskych dielňach v ČR, ponúkame aj rozmery na mieru.
Rozmery
| Šírka: | 40 cm |
|---|
Parametre
| Tvar | Štvorcové |
|---|---|
| Zapínanie | Zips |
| Materiál | Polyester |
| Motív | Jednofarebný |
| Farba | Červená |
| Druh materiálu | Polyester, Imitácia kože |
| Vzor | Jednofarebný, Bez vzoru |
| Kolekcia | Alcantara |
| Zloženie materiálu | 100 % Polyester |
| Údržba | Pranie na max. 30 °C, mierne odstreďovanie, Nesmie sa žehliť, Nesušiť v bubnovej sušičke, Nesmie sa bieliť, Nemôže sa čistiť chemicky |
| Gramáž | 210 g/m² |
| Prevedenie | Bez lemu |
| Doporučení | Perte z rubovej strany, predĺžite tým životnosť materiálu, farieb a potlače. |
| Špecifikácia | Český výrobok |
| Typ tovaru | Obliečky na vankúše |
| Rozmer obliečky | 40 x 40 cm |
| Výrobca | Biante |
Odporúčame

Bavlnené obliečky Renforcé – Taisa čierna/zlatá
Bavlnená, s kvetinami
Skladom
Bavlnené obliečky Renforcé – Gloria čierne
Bavlnená, s kvetinami, šírka
Skladom
Goldea bavlnená obliečka na vankúš - ružové mašličky 40 x 40 cm
Jednofarebná, štvorcová, so zipsom
Skladom
Goldea bavlnená obliečka na vankúš - žltá 40 x 40 cm
Jednofarebná, štvorcová, so zipsom
Skladom
Perový vankúš 70 x 90 EMI
Jednofarebná, obdĺžniková, bavlnená
Skladom
Goldea krepová obliečka na vankúš - ružové mašličky 40 x 40 cm
Štvorcová, so zipsom, bavlnená
Skladom


