








Rozmery 90×200 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál Obliečky: 100% polyester | 250 g/m 2 Plachta: 100% polyester | 160 g/m 2 Farba Červená Biela Rozmery Obliečky: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm Plachta: 90 x 200 cm Vyhotovenie Vyrobené zo 100% polyesteru so špeciálnou úpravou Obliečky spĺňajú medzinárodný certifikát zdravotnej nezávadnosti Oeko-Tex Standard 100 Obliečky majú zapínanie na zips a nevyžadujú žehlenie Plachta je napínacia, s gumou Plachta je nežehlivá Odporúčaná teplota prania: 30 °C – 40 °C (podľa štítku výrobcu) Balenie tejto sady obsahuje 1 ks prikrývky 140 x 200 cm 1 ks vankúša 70 x 90 cm 1 ks plachty 90 x 200 cm Nechajte sa inšpirovať Výhodné sady obliečok Obliečky Spálňa Obliečky z mikrovlákna Krepové obliečky Bavlnené obliečky
| Šírka: | 90 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Materiál | Bavlna, Krep, Mikrovlákno, Polyester, Mikroplyš |
|---|---|
| Typ | Jednolôžko |
| Farba | Červená |
| Motív | Vianočný |
| Zapínanie | Zips |
| Rozmer prikrývky | 140 x 200 cm |
| Rozmer vankúša | 70 x 90 cm |
| Rozmer plachty | 90 x 200 cm |
| Motív obliečok | Hviezdy, Vianočné, Jeleň |
| Rozmer obliečky | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Nežehlivé | Áno |
| Hrejivé obliečky | Áno |
| Ročné obdobie | Zima |
| Štýl obliečky | Moderné, Rustikálne |
| Materiál obliečok | 100% polyester |
| Materiál plachty | 100% polyester |
| Odporúčaná teplota prania | 30 - 40 °C |

Flanelová, z mikroplyšu, s vianočným motívom
SkladomDoprava zadarmo
Flanelová, z mikroplyšu, s vianočným motívom
SkladomDoprava zadarmo
Z mikroplyšu, s vianočným motívom, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, z mikrovlákna, z mikroplyšu
Skladom
Z mikroplyšu, z mikroflanelu, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
Z mikroplyšu, s vianočným motívom, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, z mikrovlákna
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnená, saténová, krepová
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
Bavlnená, so zipsom
Skladom
200×220 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 2 dni
140×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 2 dni
Bavlnená, z mikrovlákna, jednolôžková
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, z mikrovlákna
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Z mikroplyšu, so zipsom, jednolôžková
Na odoslanie o 1 deň
140×200 cm, z mikroplyšu, s vianočným motívom
Skladom
Krepová, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Saténová, krepová, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Na odoslanie o 1 deň
140×200 cm, bavlnená, s vianočným motívom
Skladom
Z mikrovlákna, s vianočným motívom, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, flanelová, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo

Bavlnená, z mikroplyšu, s gombíkmi
Skladom
Saténová, krepová, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, saténová, krepová
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
Z mikroplyšu, z mikroflanelu, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
140×220 cm, bavlnená, s vianočným motívom
Skladom
Jersey, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, froté, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový, so zvieracím motívom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, chrániče
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
46×55 cm, k písaciemu stolu, na kolieskach
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový, so zvieracím motívom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Bambusový, bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo