



Rozmery 21×50×62 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Turecké (squat) WC z radu Aqualine AGADI je určené pre montáž do podlahy a predstavuje ideálne riešenie pre verejné priestory, gastro prevádzky, priemyselné objekty či tradične riešené sanitárne priestory. Vďaka jednoduchej údržbe, pevnej konštrukcii a hygienickému používaniu bez priameho kontaktu so sedadlom je vhodné do vysokofrekvenčných prevádzok. ✔ hygienický spôsob použitia – bez sedacej plochy ✔ hladký a odolný povrch pre jednoduché čistenie ✔ klasická biela farba vhodná do akéhokoľvek interiéru ✔ určené na montáž do podlahy (zápustné) Technické parametre: Rozmery: 50 × 61,5 cm Materiál: keramika Farba: biela
| Šírka: | 50 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 62 cm |
| Výška: | 21 cm |
| Farba | Biela |
|---|---|
| Odpad | Zadný |
| Design | Oblý |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 50x61,5 cm |
| Materiál | Keramika |
| Záruka | 2 roky |
| Ean | 8590913935947 |
| Šírka (mm) | 500 |
| Výška (mm) | 205 |
| Hĺbka (mm) | 615 |
| Séria | Aqualine Agadi |
| Výrobca | Aqualine |

Kombi, so spodným odpadom, oblý
Skladom
Kombi, so spodným odpadom, oblý
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Kombi, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch

Kombi, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Oblý, so zadným odpadom
Skladom
So spodným odpadom, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch

Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Kombi, so spodným odpadom, oblý
Skladom
Oblý, so zadným odpadom
Skladom
Kombi, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch

Oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch

Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch

Oblý, so zadným odpadom
Skladom
Oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 3 e-shopoch

Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Oblý, so zadným odpadom

Oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch

46×75 cm, s batériou, s odkvapkávačom
Na odoslanie o 1 týždeň
Granitový, okrúhlý, klasický
Skladom
70×70 cm, okrúhle, s osvetlením
Skladom
S výsuvnou sprchou
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom


200×120 cm
Skladom
365×37×49 cm, závesný, oblý
Skladom
Ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
80×80 cm, okrúhle, s osvetlením
Skladom
190×115 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
190×70 cm, skladacia, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
190×95 cm, skladacia, ľavé
Skladom
190×80 cm, skladacia, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Granitový, okrúhlý, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
34×31 cm, keramický, s odkvapkávačom
Skladom
Do priestoru
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne