











Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Audi R8 s výkonným pohonom Elektrické detské autíčko je poháňané dvoma 35W motormi a dvoma 6V/4,5Ah batériami . Súčasťou súpravy je aj kompatibilná nabíjačka a displej s ukazovateľom stavu nabitia na obrazovke v kokpite. Auto s hudobným panelom a LED svetlami Deti sa v aute môžu zabaviť nielen jazdou, ale aj interaktívnymi funkciami , ktoré si najmenší zamilujú. Svoje vlastné zariadenia môžete pripojiť k audio panelu prostredníctvom vstupov MP3 , USB , AUX a SD . Okrem obľúbenej hudby si môžete vybrať aj z prednastavených melódií , zvukov a klaksónu na volante. Realistické LED svetlá vpredu a vzadu na vozidle budú tiež lákadlom pre mladých vodičov . Bezpečnosť s pomalým štartom a pilotným motorom Bezpečnosť počas jazdy zabezpečujú bezpečnostné pásy a funkcia Soft Start , ktorá jemne štartuje a brzdí auto. K dispozícii je aj diaľkové ovládanie pre rodičov, ktoré im umožňuje prevziať riadenie. V núdzi môžu rodičia použiť bezpečnostné tlačidlo STOP . Ovládač im tiež umožňuje nastaviť rýchlosť jazdy z troch úrovní. Vyrobené z najlepších materiálov Toto detské odrážadlo s licenciou Audi je vyrobené z najkvalitnejších materiálov. Sedadlo je potiahnuté pohodlnou a štýlovou čiernou ekokožou . Kolesá sú vyrobené zo špeciálnej peny EVA , ktorá sa prispôsobuje povrchu vozovky. Vozidlo je tiež vybavené prednými a zadnými tlmičmi . Výbava Audi R8 ďiaľkové ovládanie inštrukcia, montážna sada, nabíjačka, kábel mini jack.
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Značka | Audi |
| Počet motorov | 2 x 35W |
| Počet batérií | 2 x 6V/4,5Ah |
| Diaľkové ovládanie | Áno |
| Rýchlosť | Dopredu i dozadu |
| Počet miest na sedenie | 2 |
| Materiál sedadla | Ekokoža |
| Kolesá | Materiál EVA 19x7 cm |
| Otváranie dverí | Áno |
| Bezpečnostné pásy | Áno |
| Bezpečnostné tlačidlo stop | Áno |
| Svetlá | Predná aj zadná časť |
| Zvukové efekty | Klaksón s prednastavenými melódiami |
| Tlmiče nárazov | Predná aj zadná náprava |
| Dĺžka vozidla | 98 cm |
| Šírka vozidla | 59 cm |
| Výška vozidla | 43 cm |
| Svetlá výška | 9,5 cm |
| Dĺžka sedadla | 34 cm |
| Šírka sedadla | 16 cm |
| Výška sedadla | 24 cm |
| Maximálne zaťaženie | 30 kg |
| Hmotnosť vozidla | 10,5 kg |



Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Potravinová, v rustikálnom štýle, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
V rustikálnom štýle, matná, v provence štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

Kuchynky
Skladom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom

Kuchynky
Skladom
Oceľový, plechový, s fóliovou výplňou
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Plastový
Skladom
Hliníkový, skladacie
Skladom
S lavičkou, kovový, policový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

V dekore dub, policový, skriňový
Dostupné v 12 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Drevená, bez koliesok, so stolčekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Záhradný
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Drevený
Skladom